مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

تماس

درباره دلیران دنا (دناکو)

ما در توسعه تجارت دناکو ، فعالیت ابتدایی خود را از 1393 در زمینه مطالعات وضعیت بازار و امکانسنجی طرح های صنعتی و کارگاهی آغاز کردیم و در سال 1395 فعالیت رسمی خود را کلید زده ایم. با بهره گیری از تیمی دانشمند و متخصص در زمینه های مدیریت ، تحقیق و توسعه ، امکانسنجی طرح ها ، نوآوری و بهینه سازی شرکت ها و سازمان ها که عمدتا دانش آموخته بهترین دانشگاه ها دولتی ایران هستند ما در گسترش و پژوهش دناکو بر آنیم تا با ارایه خدماتی مانند تحقیقاتبازاریابی ، تحقیق و توسعه شرکت های ایرانی ، بهینه سازی رویه ها و فرآیند های سازمانی ، مدیریت پروژه ها ، مدیریت کیفیت ، مدیریت منابع انسانی ، گسترش نوآوری و کاربرد تکنولوژی های نو و مشاوره ، به بهبود فعالیت ها و سود آوری شرکت ها و سازمان های ایرانی کمک نماییم

خدمات دناکو

عکس نوشته های موفقیت و سخن بزرگان

فرم مشاوره خدمات دلیران دنا


همکاری فردی و سازمانی

ما آماده همکاری در زمینه های فعالیت وب سایت مان به تمامی اشخاص و سازمان ها هستیم. اگر فکر می کنید امکان همکاری با ما برای رسیدن منافع دو طرف را دارید لطفا وارد بخش همکاری با ما شوید.

همکاری با ما

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان برای شروع همکاری را از روش های زیر می توانید ثبت نمایید. توجه نمایید که هر چه اطلاعات بیشتر و دقیق تری در اختیار دناکو قرار دهید کار شما به نحو موثرتری انجام می شود.

تماس با ما

  • فرم تماس
  • ایمیل : info@denako.ir
  • مدیر عامل : CEO@denako.ir