مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

انتظارات مدیران از کارمندان

انتظارات مدیران از کارمندان خود چه هستند ؟ کارمندان چگونه می توانند ارتباط بهتری با مدیران و سایر همکاران خود داشته باشند ؟ چرا برای مدیران مهم است که کارکنان شادی داشته باشند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

استخدام

انتظارات مدیران از کارمندان

مدیران می‌توانند به کارمندان در پیدا کردن مسیری با کمترین مانع و مقاومت برای رسیدن به اهدافشان کمک کنند و به آنها یاد دهند که چگونه می‌توانند برای شغل خود برنامه‌ریزی کنند و یکی از بهترین ترفند‌ها برای نیل به این مقصود ایجاد و ارتقای شادکاری است. با این همه مدیران هیچ کدام از این کارها را بدون همکاری و تلاش جدی از سوی کارمندان نمی‌توانند انجام دهند. از نظر مدیران بزرگ، کارمندان مانند ستاره‌هایی عمل می‌کنند که می‌توانند به شدت بدرخشند و همه جا را روشن کنند و برای این درخشش به روحیه شاد نیاز دارند.

آنچه در ادامه خواهد آمد انتظاراتی هستند که مدیران از کارمندان با استعداد و شاد خود دارند:

• از هر فرصتی برای نگریستن به خود استفاده کنید. از هر ابزار بازخوردی که شرکت در اختیارتان قرار می‌دهد برای افزودن بر شناخت از خودتان و نگرش دیگران راجع به خودتان استفاده حداکثری کنید.

• تفکر عمیق داشته باشید. هر ماه چند بار و هر بار بین ۲۰تا۳۰ دقیقه بنشینید و مروری بر آنچه طی هفته گذشته انجام داده‌اید داشته باشید. از خود بپرسید که طی این هفته چه آموختید و چه کارهایی انجام دادید، از چه چیز لذت برده و از چه چیز تنفر پیدا کرده‌اید. ارتباط آنها با استعدادهایتان چیست.

• خودتان را کشف کنید. سعی کنید در طول زمان، تصویر کامل‌تری از مهارت‌ها، دانش و استعدادهای خود پیدا کنید. از این درک و فهم فزاینده برای انتخاب و بر عهده گرفتن نقش‌های مناسب‌تر، تبدیل شدن به همکاری بهتر و کسب آموزه‌های بیشتر در نهایت پیشرفت و ارتقا بهره ببرید.

• سازگار شدن با دیگران را بیاموزید. به مرور زمان انواع موثرتر و مفیدتر همکاری با دیگران را که به بهتر شدن کارتان کمک می‌کند، شناسایی کنید. تجربه ثابت کرده که کارمندانی با درجات بالاتر انعطاف‌پذیری و سازگاری بهتر و بیشتر می‌توانند با همکاران خود کار کنند و محیط‌های کاری متفاوتی را تحمل کنند. آری، سازگاری مقدمه‌ای است برای شادکاری.

• پیگیر باشید. به‌طور دائم به آموخته‌ها و کشفیات خود توجه داشته باشید و سعی کنید آنها را به‌کار ببندید. به کاربستن پی در پی و موثر دانسته‌ها و آموخته‌ها می‌تواند به کارتان هویت ببخشد و شما از آن کاری که انجامش می‌دهید احساس شادی و شعف بیشتری احساس می‌کنید.

• هنگامی که وارد محل کارتان می‌شوید، تصمیم بگیرید کیفیتی بهتر از روز قبل داشته باشید و عملکردی برازنده‌تر ارائه دهید. کارمندان شاد کسانی هستند که در آغاز هر روز کاری تصمیم می‌گیرند بهتر از روز قبلشان کار کنند و در پایان آن روز و پس از نگریستن به عملکرد روزانه‌شان به شدت احساس رضایت و خرسندی می‌کنند.

با استفاده از منوی آموزش وب سایت دناکو (دلیران دنا) می توانید به بانک مقالات آموزشی با هزاران مقاله رایگان در زمینه مدیریت ، کسب و کار ، فروش ، موفقیت ، کارآفرینی و  سایر زمینه های کسب و کار دسترسی داشته باشید. مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت ، مشاوره سرمایه گزاری ، تحقیق و توسعه ، طرح کسب و کار و کارآفرینی را می توانید در دناکو دنبال نمایید. ما در دلیران دنا این امکان را برای شما فراهم کردیم تا به کامل ترین علوم روز در زمینه کسب و کار خودتان به آسانی و کاملا رایگان دسترسی داشته باشید.

حرکت خود و شرکتتان را به سمت موفقیت و بزرگی  آغاز کنید. با دلیران همراه شوید .

  • بزرگترین پایگاه مقالات مدیریت و کسب و کار در دلیران دنا
  • بزرگترین شبکه مشاوره کسب و کار و فروش در دلیران دنا
  • سامانه های تخصصی فروش و توسعه تجارت در دلیران دنا

انتشار مجدد مقالات وب سایت دلیران دنا برای گسترش علم مدیریت  و کسب و کار با ذکر منبع (توسعه تجارت دلیران دنا) مجاز است. فروش این مقالات به هر طریقی اکیدا ممنوع است و صرفا انتشار رایگان مقالات دلیران دنا مجاز است.

 

منابع این مقاله :

نویسنده: کارل استایب

مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی

منبع: کتاب Work Happy Now

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

آخرین مقالات وب سایت