مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

لیست مقاله ایده پردازی

ایده پردازی: مراحل عملی کردن ایده کدامند ؟  ایده‌های کارآمد و خردمندانه چگونه ایجاد می شوند ؟ چه روش هایی برای تبدیل ایده به محصولی قابل فروش وجود دارد ؟ چه ایده هایی برای کارآفرینی وجود دارد ؟ ایده های ناب برای کسب و کار چه هستند ؟ جدیدترین ایده ها برای موفقیت در استارت‌آپ‌ها کدامند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

کدامند ؟

موفق ترین ایده های ناب دنیا : نرم افزار اسلک

لیست مقاله ایده پردازی

ایده‌هایی برای ادغام بازاریابی سنتی و دیجیتال

چه ایده‌هایی برای ادغام بازاریابی سنتی و دیجیتال وجود دارد ؟ چگونه می توان بازاریابی سنتی و دیجیتال را ترکیب کرد ؟ هدف از ترکیب بازاریابی سنتی و دیجیتال چیست ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع را بررسی می کند. ایده پردازی موفق

مراحل عملی کردن ایده

مراحل عملی کردن ایده کدامند ؟ از شکل گیری یک ایده تا اجرایی کردن آن چه مراحلی وجود دارد ؟ چه روش هایی برای پیاده سازی یک ایده وجود دارد ؟ مدیران چگونه می توانند کارایی اجرایی تیم خود را بالا ببرند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

از ایده تا کارآفرینی

از شکل گیری ایده تا کارآفرینی چه مراحلی وجود دارد ؟ از رهاسازی خلاقانه یک ایده تا کارآفرینی چگونه عملی می شود ؟ چه رهنمودهایی برای تبدیل ایده‌ها به واقعیت وجود دارد ؟ چهار مرحله برای عملی کردن ایده کدامند ؟ اگر شما هم دوست دارید ایده های خود را عملی کنید این مقاله را تا پایان مطالعه نمائید. در بخش آموزش های توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

چگونگی ایجاد ایده‌های کارآمد و خردمندانه

 ایده‌های کارآمد و خردمندانه چگونه ایجاد می شوند ؟ چرا انتخاب اهداف سرعت محور خطرناک است ؟ سه ایده محوری که رهبران کسب و کارها باید خود را از آن مبرا بدانند، کدامند؟ چابک سازی در چه شرایطی کارآمد است ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

ایده های موفقیت از فیلم های سینمایی

مراحل تبدیل ایده به محصولی قابل فروش

مراحل تبدیل ایده پردازی به محصولی قابل فروش کدامند ؟ روش اسپرینت ایده‌های مفهومی چه مفهومی دارد ؟ روش اسپرینت۱ ایده‌های مفهومی چگونه باعث افزایش نوآوری در سازمان می شود ؟ این شیوه طبق چه فرآیندی اجرا می شود ؟ چرا این روش عنصری کلیدی برای ایجاد نوآوری موفقیت‌آمیز در توانایی اصلی سازمان به‌شمار می‌رود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

ایده های استارتاپ کوچک : جدید ترین ایده های کسب و کار

این ایده های استارتاپ کوچک را ببینید ! نظر شما راجع به این ایده های استارتاپ کوچک و جدید چیست ؟ مطالعه این ایده ها ممکن است برای شما مفید باشد. در بخش ایده های ناب وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا به بررسی جدید ترین ایده ها می پردازیم. جدید ترین ایده های کسب و کار برای استارتاپ های کوچک را در این پست مطالعه نمایید.

ایده کارآفرینی برای کسب درآمد

ایده پردازی کارآفرینی برای کسب درآمد چی سراغ دارین ؟ میشه یک ایده ناب کارآفرینی برای موفقت حتمی و جلوگیری از شکست معرفی کنین ؟ ایده های ناب کارآفرینی و موفقیت در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا برای شما آماده شده است اما درا ین پست درباره موفقیت یا شکست ایده های کارآفرینی توضیح داده شده است.

استراتژی های تبدیل ایده به محصول

استراتژی های تبدیل ایده به محصول کدامند ؟ چگونه می توان ایده های نو و خلاقانه را به یک محصول در بازار تبدیل کرد؟ در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مقالات متعددی درباره آموزش خلاقیت و نواوری به خصوص برای افزایش فروش شرکت فراهم شده است. در این مقاله استراتژی های تبدیل ایده به محصول را بررسی می کنیم.

ایده های موفقیت از فیلم های سینمایی

ایده های موفقیت از فیلم های سینمایی: از فیلم های سینمایی می توان درس زندگی ، درس موفقیت ، درس بازار و درس انسان شناسی آموخت. در این مقاله به بررسی چندتا از این ایده های موفقیت می پردازیم. مقاله های بیشتر را در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

استراتژی های تبدیل ایده به محصول

ایده های ناب کسب و کار روز

ایده های ناب کسب و کار روز چه هستند ؟ چه نیازی در این بازار تقریبا اشباع بروز می کند ؟ نگاهی به آینده کشوذ و روند توسعه کشور های پیشرفته دریچه ای را برای کشف ایده های ناب کسب و کار روز فراهم می کند. در این مقاله به بررسی 8 ایده ناب کسب و کار مدرن می پردازیم. ایده های دیگر را می توانید در بخش کارآفرینی دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

ایده‌های متعارف ریسک‌پذیری کمتری از ایده‌های نو دارند

چرا ایده‌های متعارف ریسک‌پذیری کمتری از ایده‌های نو دارند ؟ دلیل موفقیت ایده های متعارف چیست ؟ آیا همه افراد موفق کار خود را با ایده های نو شروع کرده اند ؟ چرا ایده های نو ریسک پذیری بالایی دارند ؟ ایده های متعارف درای چه امتیازاتی نسبت به ایده های نو هستند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع توضیح داده می شود.

ایده‌های بزرگ، همیشه تکنولوژی بزرگی ندارند

آیا ایده‌های بزرگ، همیشه تکنولوژی بزرگی دارند ؟ آیا برای موفقیت باید ایده هایی با تکنولوژی بزرگ داشت ؟ آیا با تکنولوژی پایین نمی توان به موفقیت رسید ؟ آیا ایده بزرگ با تکنولوژی پایین ممکن است ؟ در این مقاله نمونه هایی را مطالعه می کنید که افراد موفق و بزرگی کار خود را با تکنولوژی های بسیار پایین شروع کرده اند. در وب سایت تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات بیشتری در این زمینه موجود است.

کدام یک اهمیت بیشتری دارد ایده یا مدیرعامل؟

کدام یک اهمیت بیشتری دارد ایده یا مدیرعامل ؟ کدام عامل در موفقیت اهمیت بیشتری دارد ؟ چه ارتباطی بین مدیرعامل و ایده‌ها وجود دارد ؟ کدامیک تاثیرگذارتر است ؟ آیا تاثیر مدیران و ایده ها به یک شکل است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

ایده‌های خوبی که جلوتر از زمان خود هستند

آیا ایده‌های خوبی که جلوتر از زمان خود هستند موفق می شوند ؟ چرا قبل از ارائه ایده باید اطمینان یابید که بازار برای ایده شما آماده است ؟  چرا قبل از عملی کردن ایده باید زمانی را صرف ارزیابی بازار و تکنولوژی کنید ؟ آیا مصرف‌کنندگان امروز برای پذیرش محصول یا خدمات شما آماده هستند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

متفاوت بودن در صنعت تبلیغات با داشتن ایده‌هایی شگفت انگیز

چگونه می توان در دنیای تبلیغات متفاوت بود ؟ آیا متفاوت بودن در صنعت تبلیغات با داشتن ایده‌هایی شگفت انگیز امکان پذیر است ؟ چه روش هایی برای پیشتاز بودن در صنعت تبلیغات وجود دارد ؟ خلاقیت چه اهمیتی در منحصربه فرد بودن دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

اشفاف سازی ایده ها

چرا شفاف سازی ایده ها برای سازمان مهم است ؟ چرا یک مدیر باید برای درک وفهم دقیق ایده های کارکنانش تلاش کند ؟ هدف از تشکیل جلسات توفان مغزی یا بارش فکری چیست ؟ یک مدیر چگونه می تواند کارکنانش را تشویق به ایده پردازی کند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

ایده کارآفرینی برای کسب درآمد

بی توجهی مدیران به ایده های کارمندان

معمولا کارمندان اولین نفری هستند که مسائل را در سازمان می بینند. به همین دلیل می توانند در حل مشکلات به مدیران کمک کنند. اما مدیران اغلب به نظرات آن ها توجهی نمی کنند و ایده های آنها را نادیده می گیرند. اما دلیل این بی توجهی مدیران به نظرات کارمندان چیست ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا این موضوع بررسی می شود.

موفق ترین ایده های ناب دنیا : نرم افزار اسلک

موفق ترین ایده های ناب دنیا : نرم افزار اسلک : در بخش ایده های وفق دناکو به بررسی موفق ترین ایده های روز دنیا می پردازیم. در این بخش به بررسی ایده اسلک می پردازیم : (به نقل از دنیای اقتصاد) در یکی از روزهای ماه سپتامبر، استوارت باترفیلد (Stewart Butterfield)، مدیرعامل شرکت اسلک تکنولوژی (Slack Technologies)، جلسه‌ای را با مدیر طراحی و مدیر محصولات خود برگزار کرده بود. در دستور کار این جلسه، مساله‌ای که اخیرا در ذهن شرکت باترفیلد بوده قرار داشت: چگونه کسب‌وکار 8/2 میلیارد دلاری او که نرم‌افزار ویژه همکاری و تعامل در کسب‌وکار را تولید می‌کند، با 250، 500 یا حتی هزار پرسنل، می‌تواند به اندازه زمانی که با یک تیم هشت نفره کار خود را شروع کرد، عملکرد خوبی داشته باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت