مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

لیست مقاله مذاکره موفق

مذاکره موفق: آیا خود را یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای می‌دانید؟  آیا مذاکره  تنها در زمان توافق روی یک قیمت یا عقد یک قرارداد مطرح می‌شود ؟ تصور یک آلترناتیو چه مزایایی را برای مذاکره کنندگان ایجاد می کند ؟ یک مذاکره کننده خوب دارای چه ویژگی هایی است ؟ چه تکنیک هایی برای موفقیت در مذاکره وجود دارد ؟ برای انجام مذاکرات  «برد ـ برد» چه روش هایی وجود دارد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

مذاکره

لیست مقاله مذاکره موفق

منابع قدرت برای مذاکره‌کننده

منابع قدرت برای مذاکره‌کننده کدامند ؟ چهار منبع قدرت برای حاضر شدن در پای میز مذاکره چه هستند ؟ قدرت چگونه می تواند به نفع مذاکره کنندگان باشد ؟ قدرت چه مزایایی برای مذاکره کنندگان ایجاد می کند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع می پردازد.

دائما در حال مذاکره هستید

ریشه لاتین معنای مذاکره به معنای ادامه دادن کسب و کار است.طبق این تعریف تقریبا همه افراد به نوعی دائما  در حال مذاکره هستند. آیا خود را یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای می‌دانید؟ یک مذاکره کننده حرفه ای چه ویژگی هایی دارد ؟ آیا مذاکره  تنها در زمان توافق روی یک قیمت یا عقد یک قرارداد مطرح می‌شود ؟ اگر شغل شما هم با مذاکره در ارتباط است مطالعه این متن را از دست ندهید. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات بیشتری در این زمینه موجود می باشد.

موفقیت در مذاکره با تصور یک آلترناتیو

آیا موفقیت در مذاکره با تصور یک آلترناتیو ممکن است ؟ تصور یک آلترناتیو چه مزایایی را برای مذاکره کنندگان ایجاد می کند ؟ آیا مذاکره‌کنندگان واقعا نیاز به ‌گزینه‌های واقعی برای دستیابی به این مزایا دارند ؟ آیا تصور یک آلترناتیو کافی خواهد بود؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

پیروزی در مذاکره بدون چانه‌زنی

آیا پیروزی در مذاکره بدون چانه‌زنی ممکن است ؟ آیا چانه‌زنی تنها روش مذاکره است ؟ پیروزی در مذاکره بدون چانه‌زنی چگونه امکان پذیر است ؟ برای انجام مذاکرات  «برد ـ برد» چه روش هایی وجود دارد ؟ در مذاکره چه اصولی را باید رعایت کرد ؟ سوال پرسیدن چه اهمیتی در مذاکره دارد ؟ چرا کنترل احساسات در مذاکره مهم است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

مذاکره

درمان بیماری ترس از مذاکره

چه راه هایی برای درمان بیماری ترس از مذاکره وجود دارد ؟ بیماری ترس از مذاکره چه نشانه هایی دارد ؟ نخستین اقدام برای درمان این بیماری چیست ؟ چه عواملی در شکل گیری ترس از مذاکره دخیل هستند ؟ مراحل سه گانه برای درمان بیماری ترس از مذاکره چه هستند ؟ کدام مرحله از اهمیت بیشتری برخوردار است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

چطور می‌توان مذاکره‌کننده بهتری شد؟

چطور می توان مذاکره کننده بهتری شد ؟ یک مذاکره کننده خوب دارای چه ویژگی هایی است ؟ خودآگاهی در مذاکره به چه معنا است ؟ افراد رقابت جو دارای چه ویژگی هایی هستند ؟ افراد منعطف چه ویژگی هایی دارند ؟ برنده ها وبازنده ها در مذاکره چه کسانی هستند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

نقش جنسیت فرد در راستگویی هنگام مذاکره

آیا مردان بیشتر از زنان دروغ می گویند ؟ آیا انگیزه افراد بر دروغ گفتن آن ها تاثیر دارد؟ زنان در چه مواقعی مجبور به دروغ گفتن می شوند ؟ مردان در چه موقعیت هایی دروغ می گویند ؟  جنسیت فرد چه نقشی در راستگویی هنگام مذاکره دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (نقش جنسیت فرد در راستگویی هنگام مذاکره) بررسی می شود.

اعتماد به نفس برای موفقیت در مذاکره کافی نیست

آیا اعتماد به نفس به تنهایی برای موفقیت در مذاکره کافی است ؟ چه شروطی برای یک مذاکره موفق وجود دارند ؟ چگونه در مذاکره استرس را کنترل کنیم ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد ؟

مذاکره

مذاکره قوی : استراتژی های موفقیت در مذاکره

مذاکره قوی : استراتژی های موفقیت در مذاکره کدامند ؟ اگر قصد شروع یک مذاکره برای به دست آوردن مشتری یا شریک تجاری دارید به کار بردن تکنیک های موفقیت در مذاکره که در این مقاله توضیح داده شده است برای شما مفید خواهد بود. مقالات کامل در زمینه مذاکره و فن بیان را در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

تکنیک مذاکره مزو MESO

آیا با تکنیک های مذاکره آشنایی دارید ؟ آیا تکنیک مذاکره مزو MESO را تا به حال شنیده اید ؟ در این مقاله درباره تکنیک مذاکره مزو MESO که از تکنیک های جدید مذاکره است بحث می شود. روش های بازاریابی و فروش و مذاکره در بازار را در بخش های وب سایت دلیران دنا (دناکو) مطالعه بفرمایید.

مذاکره حقوق

مذاکره حقوق باید چگونه باشد ؟ کارمندان برای حقوق خود چگونه باید مذاکره نمایند ؟ در این مقاله راهکار هایی برای مذاکره حقوق کارمندان توضیح داده شده است. در وب سایت دلیران دنا مقالات بسیاری با موضوع منابع انسانی و بهره وری سازمانی موجود است.

مذاکره با دروغگو ها

چگونه می توان با دروغگو ها مذاکره کرد ؟ روش مذاکره با دروغگو ها چگونه است و از چه تکنیکی می توان برای به ثمر رساندن این نوع مذاکره استفاده کرد ؟ نکات مذاکره با دروغگو ها کدامند ؟ در این مقاله به جواب این سوالات می پردازیم. مقالات بیشتر در بخش آموزش وب سایت دلیران دنا موجود است.

مذاکره

مذاکره فروش محصول

برای فروش محصول نیاز به مذاکره ای که اعتراضات مشتری را پوشش دهد و مزایای محصول را بیان کند وجود دارد. اصول مذاکره فروش محصول برای هر چه بهتر شدن این ارتباط در این بخش آموزش داده شده است. برای هر چه بهتر کردن واخد فروش و بازاریابی خود توصیه می شود علاوه بر این مقاله ، سایر مقاله های واحد آموزش بازاریابی و فروش توسعه تجارت دلیران دنا را مطالعه بفرمایید.

راه های حفظ خونسردی حین مکالمه

راه های حفظ خونسردی حین مکالمه کدامند ؟ چگونه در یک گفت‌وگوی دشوار تصمیمات منطقی بگیریم ؟ چه تکنیک هایی برای یک مذاکره منطقی وجود دارد ؟ چگونه در حین مکالمه آرامش خود را حفظ کنیم ؟ چه روش هایی برای کنترل خشم در حین عصبانیت وجود دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

آشنایی با ۷ دیدگاه در مذاکرات بین‌المللی

مذاکره در کشورهای مختلف با اهداف متفاوتی انجام می شود. فرهنگ کشورها بر مذاکره اثرگذار است. هدف بعضی از افراد در مذاکره فقط بردن است.  در هر صورت ویژگی اصلی مذاکره توافق دو طرف است. اما چند نوع مذاکره داریم ؟ مدیریت هر کدام به چه شکلی است ؟ نگرش افراد چه تاثیری بر مذاکره دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (آشنایی با ۷ دیدگاه در مذاکرات بین‌المللی) بررسی می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت