مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

چگونه به همکاران خود انرژی مثبت بدهیم؟

چگونه به همکاران خود انرژی مثبت بدهیم ؟ چرا باید به همکاران خود انرژی مثبت بدهیم ؟چه روش هایی برای القای انرژی مثبت به همکاران وجود دارد ؟ در روزهای حجیم کاری از چه تکنیک هایی برای تبدیل انرزی منفی به مثبت استفاده کنیم ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

 

چگونه به همکاران خود انرژی مثبت بدهیم؟

به‌طور کلی، همه ما با تعداد زیادی «انرژی‌دهنده» و «انرژی‌گیرنده» احاطه شده‌ایم، کسانی که به دیگران انرژی هدیه می‌دهند یا از دیگران انرژی هدیه می‌گیرند. راستی شما جزو کدام‌یک از این دو گروه هستید؟ احتمالا پاسخ شما این است «البته، انرژی‌دهنده»، چون که کمتر کسی پیدا می‌شود که خودش را انرژی‌گیرنده صرف بداند.حال از شما می‌پرسم که آیا از کارتان شکایت دارید؟ بله؟ خیر؟ باید بدانید که فاصله اندکی بین شکایت از کار و رضایت از کار وجود دارد. حال، اگر شما در محل کارتان از رئیس یا پروژه‌ای خاص شکایت و گله کردید، باید کنترل کنید که واکنش دیگران در این‌باره چیست؟ اگر آنها با شما همسو شدند، بدانید که شما نقش انرژی‌گیرنده را بازی کرده‌اید و باید برای تغییر شرایط اقدامات جدی متعددی صورت دهید چراکه از نظر همکارانتان چنین شخصی تلقی می‌شوید.

بسیاری از ما می‌خواهیم انرژی‌دهنده باشیم چون که به دیگران نیازمندیم و اطرافیان ما می‌توانند در دوران مشکلات با انرژی خود ما را نجات دهند. همه انسان‌ها تمایل دارند در اطرافشان تعداد زیادی انرژی‌دهنده وجود داشته باشند تا احساس آرامش و امنیت آنها تقویت شود. اما با شکایت کردن‌های مداوم و ابراز نارضایتی از تعداد افراد انرژی‌دهنده در اطرافمان کاسته خواهد شد. عکس این قضیه نیز صادق است و ما می‌توانیم با اظهار خرسندی نسبت به همه چیز و تشویق همه‌کس، بر تعداد افراد انرژی‌دهنده در اطراف خود بیفزاییم.

بنابراین، هر بار که گله و شکایتی به ذهن‌تان خطور کرد، سعی کنید آن را در درون خود نگه داشته و با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای در آن و یافتن جنبه مثبتی برای دگرگون ساختن آن، شروع به تشویق و تقویت اطرافیان خود کنید. مطمئن باشید با تکرار این کار در یک دوره زمانی مشخص، هم مشکلات مرتفع خواهند شد و هم تمام همکارانتان دوست خواهند داشت با شما و در کنار شما کار کنند. به این وسیله شما با تولید و صدور احساسات مثبت، محیط کار شادتری را ایجاد خواهید کرد. از سویی دیگر چنانچه احساس کردید که در برخی روزهای کاری حجم گسترده‌ای از انرژی‌های منفی از جانب همکاران یا رئیس‌تان به سمت شما هجوم آورده است بهتر است از تکنیک تبدیل انرژی منفی به انرژی مثبت یا انکار انرژی‌های منفی استفاده کنید و به این وسیله از پیامدهای منفی ناشی از آن تا حد زیادی در امان بمانید.

ما در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. به دنبال آباد سازی ایران عزیز ، توسعه اقتصاد کشور ، افزایش فروش شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی ، افزایش سطح سواد عمومی مدیریت و دانش تجارت و کسب و کار مردم عزیزمان ، توسعه تجارت الکترونیک ، بهبود محیط کسب وکار ، گسترش تحقیق و توسعه ، افزایش کار آفرینی و سطح خلاقیت و نوآوری در سازمان های ایرانی هستیم. مقالاتی که توسط ما نوشته شده اند یا گردآوری شده اند با دقت و وسواس انتخاب شده اند  و موارد کلیدی در توسعه شرکت های ایرانی و ابادنی کشور در نظر گرفته شده اند. شما می توانید تمام این مقالات مطالعه کنید و در نهایت فقط این احساس خوب آموختن علوم مفید را خواهید داشت.

 

شما می توانید از بخش سفارش خدمات ، در زمینه های مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، مشاوره نوآوری و ایده پردازی ، تحقیق و توسعه ، مشاوره منابع انسانی ، مشاوره سرمایه گذاری و خدمات تجارت الکترونیک را سفارش دهید.

 

برای انتشار مجدد مقالات این وب سایت ذکر منابع و درج لینک به سایت ما (توسعه تجارت دلیران دنا) الزامی است.

منابع:

 

نویسنده: کارل استایب

مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی

Work Happy Now

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت