مشاوره مدیریت و کسب و کار

لیست مقاله بازاریابی فروش

در بازاریابی فروش چه اصولی را باید مدنظر داشت ؟ چه روش هایی برای یک فروش موفق وجود دارد ؟ چه تکنیک هایی برای افزایش قدرت پیش بینی تیم های بازاریابی و فروش وجود دارد ؟ یک فروشنده موفق چه ویژگی هایی دارد ؟ کارشناسان فروش و بازاریابی چه وظایفی بر عهده دارند ؟  EQ بالا چگونه باعث افزایش فروش می شود ؟ تکنیک های فروش موفق کدامند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

مدیریت فروش

لیست مقاله بازاریابی فروش

بازاریابی برند، فروش محصول از طریق پیوندهای عاطفی

بازاریابی برند به چه معنا است ؟ فروش محصول از طریق پیوندهای عاطفی به چه صورت است ؟ چگونه بازاریابی احساسی، روشی برای فروش بیشتر است ؟ بازاریابی احساسی چه رویکردی دارد ؟ چگونه باعث فروش بیشتر می شود ؟ چه شرکت هایی از این شیوه استفاده کردند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (بازاریابی برند، فروش محصول از طریق پیوندهای عاطفی) این موضوع بررسی می شود.

۶ تکنیک برای افزایش قدرت پیش‌بینی تیم‌های بازاریابی و فروش

چه روش هایی برای افزایش قدرت پیش‌بینی تیم‌های بازاریابی و فروش وجود دارد ؟ ۶تکنیک برای افزایش قدرت پیش‌بینی تیم‌های بازاریابی و فروش کدامند ؟ کدامیک مدل های برآورد چه معایبی دارند ؟ آیا پایپ‌لاین در مقایسه با روش های سنتی تکنیک موثزی برای فروش است ؟  در این مقاله از وب سایت توسعه ثجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

نقش تحقیقات بازاریابی در افزایش فروش محصولات و خدمات

نقش تحقیقات بازاریابی در افزایش فروش محصولات و خدمات تا چه اندازه است ؟ چگونه می توان با تحقیقات بازاریابی مناسب و صحیح راه های کسب درآمد از طریق فروش خدمات و محصولات جدید یا فروش در بازار های جدید افزایش داد ؟ در وب سایت توسعه تحارت دلیران دنا مقالات کامل بازاریابی و فروش را دنبال نمایید. در این مقاله نقش تحقیقات بازاریابی در افزایش فروش محصولات و خدمات را بخوانید.

شناسایی اولویت های فروش در بازاریابی B2B

شناسایی اولویت های فروش در بازاریابی B2B چگونه است ؟ چگونه می توان با شناسایی نیاز های مشتریان و اولیت ها و ترجیحات آنان به افزایش فروش شرکت کمک کرد ؟ در این مقاله به بررسی شناسایی اولویت های مشتریان می پردازیم. مقالات بیشتر در زمینه بازاریابی و فروش را در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه کنید.

وظایف کارشناس فروش و بازاریابی کدامند ؟

اگر در واحد فروش یک شرکت قصد بهینه سازی فرآیند فروش و بازاریابی را دارید باید وظایف هر بخش از جمله وظایف کارشناس فروش و بازاریابی را به درستی مشخص کرده باشید. کارشناس بازاریابی و فروش باید با درایت و سخت کوشی به جمع آوری اطلاعات ، برقراری ارتباطات موثر و تلاش برای فروش از روش های تعیین شده بپردازد. در این بخش از مقالات آموزش وب سایت توسعه تجارت دناکو به بررسی وظایف کارشناس بازاریابی و فروش می پردازیم.

مدیریت فروش

درس های بازاریابی سالوادور دالی : مکاتب هنری برای فروش

درس های بازاریابی سالوادور دالی : چگونه مکاتب هنری فروش را متحول می کنند دناکو : هنرمندان بزرگ دنیا قابل ستایش هستند ایران دارای بزرگتری شاعران جهان است و در سبک زندگی این هنرمندان نکات جالبی حتی برای فروش و بازاریابی وجود دارد . این مقاله نکاتی از سبک زندگی سالوادور دالی برای بازاریابی و فروش مطرح می کند.  مترجم: زهرا جورابلو سالوادور فیلیپ دالی، نقاش بزرگ و مشهور اسپانیایی یکی از پیشگامان مکتب هنری سوررئالیسم در دنیا است که بسیاری از مردم توانایی درک پیام قدرتمند و موضوعات آثار هنری او را ندارند. با این حال دالی در فروش آثار خود مهارت بالایی داشت و می‌توان او را یک بازاریاب هنری موفق نامید. با پیروی از درس‌های بازاریابی از دالی می‌توانید در برند خود سبک متفاوتی ایجاد کنید.

فروشنده خوب ، فروش خوب ، بازاریابی خوب

فروشنده خوب ، فروش خوب ، بازاریابی خوب : راهکارهای جامع دناکو را در بخش آموزش بخوانید : نقش فروشنده در گذر زمان تغییر کرده است و نقش جدید فروشنده، کمک به مشتریان برای بهبود و توسعه کسب‌وکار آسان است که به‌عنوان ارزش افزوده‌‌ای برای آن کالا یا خدمت از آن یاد می‌شود. اکنون، فروش فقط به معنای تشخیص نیاز و چگونگی برآوردن آن نیست، بلکه به معنای مقصد و چگونگی کمک برای رسیدن به آن است.

بازاریابی و فروش نرم افزار و اپلیکیشن موبایل

بازاریابی و فروش نرم افزار و اپلیکیشن موبایل : روش های متنوعی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن موبایل وجود دارد شما می توانید راه کار های کلی فروش و بازار یابی دناکو را مطالعه نمایید. در این بخش بازاریابی و فروش نرم افزار و اپلیکیشن موبایل را بررسی می کنیم .اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتر است که برای استفاده کاربر نهایی استفاده می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که روزانه استفاده می‌کنیم، شامل این تعریف می‌شوند. انتظار می‌رود میزان دانلود اپلیکیشن تا سال 2020 با نرخ رشد 8/ 1 برابری به 378 میلیارد بار برسد. گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در سال‌های اخیر به محبوب‌ترین ابزارهای شخصی و همراه در سراسر دنیا تبدیل شده‌اند. اما این ابزارهای هوشمند، محبوبیت خودشان را مدیون اپلیکیشن‌های متنوع و متفاوتی هستند که برای آنها ارائه شده‌اند. در ایران نیز سالانه حدود 70 هزار اپلیکیشن تولید می‌شود که تعدادی از این اپلیکیشن‌ها در بازار توفیق چندانی پیدا نمی‌کنند.

مدیریت فروش

EQ بالا چه نقشی در فروش موفق دارد؟

EQ بالا چه نقشی در فروش موفق دارد ؟ EQ بالا چگونه باعث افزایش فروش می شود ؟ فروشندگان دارای هوش هیجانی بالا چه ویژگی هایی دارند ؟ EQ در موقعیت فروش چگونه باعث موفقیت می شود ؟ هوش هیجانی فروشنده چه تاثیری بر ایجاد رابطه احساسی فروشنده و خریدار دارد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

هوش هیجانی بالا؛ یک ویژگی کلیدی برای کارکنان فروش

چرا هوش هیجانی بالا، یک ویژگی کلیدی برای کارکنان فروش محسوب می شود ؟ هوش هیجانی بالا چگونه باعث موفقیت در کارکنان فروش می شود ؟ چه تاثیری بر بهره وری دارد ؟ کارکنان فروش با چه مشکلاتی روبرو هستند ؟ چرا کارکنان فروش آینده باید هوش هیجانی بالا داشته باشند ؟ اگر شما هم کارمند بخش فروش هستید مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات بیشتری در این زمینه موجود است.

نیروهای فروش؛شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی

رمز موفقیت نیروهای فروش در چیست ؟ آیا شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی ممکن است ؟ شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی توسط نیروهای فروش به چه روش هایی امکان پذیر است ؟ نیروهای فروش چگونه می توانند مشتریان را به این باور برسانند که نیازهای دیگری هم دارند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

افزایش فروش از طریق برنامه‌های زمانی با ثبات

افزایش فروش از طریق برنامه‌های زمانی با ثبات چگونه ممکن است ؟ هزینه های پنهان شیفت‌های کاری بی‌ثبات چه هستند ؟ چرازمان‌بندی بی‌ثبات همچنان محبوب باقی می‌ماند ؟ چگونه سوگیری شناختی (cognitive bias) برنامه‌های زمانی بی‌ثبات را پایه‌ریزی می‌کند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

مراحل تبدیل ایده به محصولی قابل فروش

مراحل تبدیل ایده به محصولی قابل فروش کدامند ؟ روش اسپرینت ایده‌های مفهومی چه مفهومی دارد ؟ روش اسپرینت۱ ایده‌های مفهومی چگونه باعث افزایش نوآوری در سازمان می شود ؟ این شیوه طبق چه فرآیندی اجرا می شود ؟ چرا این روش عنصری کلیدی برای ایجاد نوآوری موفقیت‌آمیز در توانایی اصلی سازمان به‌شمار می‌رود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

شناخت مخاطب فروش

چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی

چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی کدامند ؟ چه عواملی در فروش خرده فروشی موثرند ؟ بهترین زمان برای تبلیغات چه وقتی است ؟ چگونه می توان از شبکه های اجتماعی برای پیدا کردن موقعیت خودتان برای خرید و فروش استفاده کنید ؟ چگونه می توان موفق‌ترین روزهای فروش را در بدترین دوره‌های فروش سال انجام داد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا ( چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی) مورد بررسی قرار می گیرد.

یک فروشنده ی موفق چه ویژگی هایی دارد ؟

یک فروشنده موفق در دنیای امروز چه ویژگی هایی دارد ؟ فروشندگان با چه چالش هایی مواجه می شوند ؟ چگونه می توانند این چالش ها را مدیریت کنند ؟ ضرورت آموزش فروشندگان در چیست ؟ یک فروشنده موفق چگونه باید محصولات جدید را نوآورانه بفروشد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع یررسی می شود.

تکنیک های فروش موفق

چه رازی در یک فروش موفق نهفته است ؟ تکنیک های فروش موفق کدامند ؟ یک فروشنده موفق چه اصولی را در برخورد با مشتری رعایت می کند ؟ چگونه می توان مشتری ها را حفظ کرد ؟ چگونه می توان احساس ارزش را در مشتری ایجاد کرد ؟ چه قوانینی برای فروش موفق وجود دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) تکنیک های فروش موفق مورد بررسی قرار می گیرد.

روش هایی موثر برای سازمان بندی تیم های فروش

موفقیت هر کسب و کاری تا حد زیادی به افراد آن بستگی دارد. کارکنان فروش یکی از مهم ترین بخش های هر سازمانی هستند که در توسعه کسب وکار نقش دارند. اما یک تیم فروش موفق باید دارای چه ویژگی هایی  باشد؟ در این مقاله 9 روش موثر برای سازمان بندی تیم های فروش آورده شده است.

مدیریت انرژی فروش ، زمان فروش

رویکرد علمی نسبت به تحولات فروش

طبق تحقیقی که موسسه مک کینزی انجام داده 70 درصد کل برنامه های تحول با شکست مواجه می شوند. تحقیقات بعدی نشان داد که پیشرفت در علم تغییر مثل دیجیتال، تجزیه و تحلیل و متدلوژی های حمایت کننده می تواند تغییر قابل توجهی در تحولات فروش ایجاد کند. در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) رویکرد علمی نسبت به تحولات فروش بررسی می شود.

زبان بدن فروشنده موفق : استفاده از زبان بدن برای موفقیت در فروشندگی

زبان بدن فروشنده موفق تابع چه اصولی است ؟ استفاده از زبان بدن برای موفقیت در فروشندگی از چه روشی امکان دارد ؟ در این بخش درباره تاثیر زبان بدن فروشنده و روش های بهبود زبان بدن بحث می شود. مقالات بیشتر در این زمینه در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا موجود است.

هوش هیجانی فروش : selling EQ

هوش هیجانی فروش : selling EQ چیست ؟ هوش هیجانی می تواند در فروش بسیار موثر باشد زیرا فروش یک مهارت است و هوش هیجانی بالا سرعت تصمیم گیری و انتخاب های بهینه را برای فروش افزایش می دهد. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا می توانید مقالات دیگر در این زمینه را مطالعه نمایید. در این مقاله هوش هیجانی فروش : selling EQ را بخوانید.

فروش محصول نرم افزاری : روش های کم هزینه فروش محصولات نرم افزاری

اگر برای فروش محصول نرم افزاری نیازمند راهکار های کم هزینه هستید مطالعه این مقاله برای شما مفید است. فروش محصول نرم افزاری با روش های بهینه و کارآمد به افزایش بهره وری واحد فروشو بازاریابی می انجامد. مقالات آموزشی در این زمینه را در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه بفرمایید. روش های کم هزینه فروش محصولات نرم افزاری در این پست برای شما فراهم شده است.

مهارت ارتباط فروش : فروشنده موفق از این قوانین پیروی می کند

برای افزایش مهارت ارتباط فروش چه کاری لازم است ؟ مهارت فروش مهارت پیچیده ای است ولی از قوانین ساده ای پیروی می کند و با به کارگیری این قوانین برقراری ارتباطات فروش و تمرین زیاد می توانید تبدیل به فروشنده موفق شوید. فروشنده موفق از این قوانین پیروی می کند. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا می توانید مقالات متعددی درباره فروش و بازاریابی مطالعه نمایید.

روش های فروش اپلیکشن : بازار و فروش اپ ها

اگر یک اپلیکشین ساخته اید و برای بازاریابی و فروش آن به دنبال روش های مناسب و موثر هستید در این پست روش های فروش اپلیکشن را برای شما فراهم کرده ایم. در بخش آموزش فروش اپلیکشن و برنامه های موبایل و نرم افزار وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا می توانید مقالات کامل در این زمینه را مطالعه نمایید. در این پست روش های فروش اپلیکشن : بازار و فروش اپ ها را بخوانید.

مهارت نیروی فروش

برای تقویت مهارت نیروی فروش راهکار هایی در این مقاله ارائه شده است که برای بهره بردن از یک تیم بازاریابی و فروش قوی استفاده از این راهکار های تقویت مهارت نیروی فروش به شما توصیه می شود. مقالات کامل آموزش بازاریابی و فروش در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا برای شما فراهم شده است. مهارت نیروی فروش را در زیر بخوانید.

فروش مشاوره ای

10 روش افزایش فروش

10 روش افزایش فروش برای موفقیت شرکت شما در این مقاله آموزش داده شده است. اگر بهره وری واحد بازاریابی و فروش برایتان اهمیت دارد یا قصد گسترش کسب و کار و افزایش فروش شرکتتان را دارید این مقاله برای شما مناسب است. مقالات بازاریابی و فروش را می توانید در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه نمایید.

افزایش فروش خدمات دیجیتال

افزایش فروش خدمات دیجیتال چگونه امکان پذیر است ؟ اگر قصد افزایش فروش خدمات دنیای دیجیتال خود را دارید و دنبال راهکاری برای افزایش بهره وری و موفقیت در فروش این خدمات هستید خواندن این مقاله به شما توصیه می شود. مقالات بیشتر در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا موجود است.

فروش آسانسوری : فروش 30 ثانیه ای

فروش آسانسوری : فروش 30 ثانیه ای چیست ؟ ایا با روش فروش آسانسوری و اهمیت آن در موقعیت های فروش آشنایی دارید؟ در این مقاله در مورد فروش آسانسوری و اهمیت آن توضیح داده شده است. ایده اصلی اینست که چگونه می توان در 30 ثانیه یک مشتری را متقاعد به خرید محصول کرد. دوره های آموزش بازاریابی و فروش دلیران دنا را از دست ندهید.

موفقیت مدیر فروش

موفقیت مدیر فروش چگونه شکل می گیرد ؟ یک مدیر فروش موفق چه نکاتی را باید در رابطه با نیروی کار و بازار رعایت کند؟ در این مقاله درباره روش های موفقیت مدیر فروش و تعالی سازمان فروش بحث می کنیم. مقاله های بازاریابی و فروش را در وب سایت دلیران دنا دنبال نمایید.

برندسازی لاکچری : فروش محصولات لاکچری

برندسازی لاکچری و فروش محصولات لاکچری از چه طریقی امکان دارد ؟ هنگام برند سازی لاکچری یا فروش محصولات لاکچری یا به اصطلاح شیک و لوکس از چه روش هایی می توانیم استفاده کنیم ؟ در این مقاله درباره فروش محصولات لاکچری بحث می شود. در مقالات دیگر وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) می توانید مطالب بیشتری در این باره پیدا کنید .

ایجاد صمیمیت و اعتماد با مشتری برای فروش بهتر

تاثیر گذاری در فروش

تاثیر گذاری در فروش یعنی چه ؟ چگونه می توان به یک فروشنده تاثیر گذار و با نفوذ تبدیل شد ؟ در این مقاله از بخش آموزش های وب سایت به بررسی این موضوع می پردازیم. مقالات بیشتر در وب سایت دلیران دنا (دناکو) موجود است. تاثیر گذاری در فروش را در این مقاله مطالعه کنید.

ارتباط فروش : لازمه جذب مشتریان جدید

آیا از اهمیت ارتباط فروش چیزی می دانید ؟ آیا می دانید چگونه می توان بوسیله ارتباطات فروش مشتریان قدیمی را حفظ کرد و مشتریان جدید برای شرکت جذب کرد ؟ در این مقاله این موضوع مطرح می شود. مقالات بیشتر را در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

دلایل شکست نیروی فروش

دلایل شکست نیروی فروش کدامند ؟ چگونه می توان نیروی فروش را به سمت موفقیت هدایت کرد و از شکست زود هنگام نجات داد ؟ راه های موفقیت در حوزه بازاریابی و فروش را می توانید در وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید. روش های نوین بازاریابی و فروش و ایده پردازی محصولات و خدمات جدید در دناکو موجود است.

راه کار های آموزش فروشندگان تازه کار

فروشندگان تازه کار شرکت را چگونه می توان با نکات کلیدی موفقیت در فروش آشنا کرد ؟ راه کار های آموزش فروشندگان تازه کار در شرکت کدامند ؟ در این مقاله روش هایی برای آموزش فروشندگان تازه کار شرکت ها آموزش داده می شود که به کمک این درس ها می توانید نیروی فروش ماهر تر و زبل تر داشته باشید. درس های بیشتر را در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

افزایش فروش وب سایت

چگونه می توان فروش آنلاین را افزایش داد ؟ افزایش فروش وب سایت و کسب و کار آنلاین به چه عواملی بستگی دارد ؟ با به کارگیری تکنیک های فروش آنلاین در این مقاله می توانید فروش کسب و کار آنلاین خود را افزایش دهید. در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا (دناکو) با انواع تکنیک های بازاریابی و فروش اشنا شوید.

تکنیک های قیمت گذاری برای فروش بیشتر

آیا با تکنیک های قیمت گذاری برای فروش بیشتر آشنایی دارید ؟ چگونه می توان قیمت محصولات و خدمات رابه گونه ای طراحی کرد که مشتری بیشتری جذب شود و میزان فروش نهایی بیشتر شود. در این مقاله به بررسی تکنیک های قیمت گذاری برای فروش بیشتر محصولات و خدمات می پردازیم. مقالات بیشتر در زمینه بازاریابی و فروش و قیمت گذاری را در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

آموزش فروش حضوری حرفه ای

مقالات آموزش فروش برای شما جکع آوری شده اند.  سوالات خود را دربخش نظرات مطرح بفرمایید. برای افزایش فروش شرکت خود و رونق کسب و کارتان این مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید. مقالات مرتبط در این زمینه را می توانید در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

مدیریت انرژی فروش ، زمان فروش

مدیریت انرژی فروش ، زمان فروش برای فرآیند حساس فروش ضروری است . آیا می دانید اگر زمان بسیار کمی برای پرزنت محصول یا خدمات داشته باشید این زمان را چگونه باید صرف نمایید ؟ درباره مدیریت انرژی فروش چه می دانید ؟ جواب این سوالات را در مقاله زیر مطالعه بفرمایید. توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) پیشرو در آموزش فروش و بازاریابی ایران :

نهایی کردن فروش

شیوه پرزنت محصول در فروش حضوری

شیوه پرزنت محصول در فروش حضوری باید چگونه باشد ؟ چگونه می توان با به کارگیری اصول صحیح فروش محصول ، میزان فروش شرکت را بیشتر کرد ؟ اگر بازاریاب یا فروشنده حضوری هستید و نیاز به آموزش شیوه صحیح ارائه محصول دارید این مقاله را از دست ندهید. مقالات بیشتر را در بخش آموزش فروش و بازاریابی توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مطالعه بفرمایید.

شناخت مخاطب فروش

شناخت مخاطب فروش بخشی از دانشی است که فروشنده برای فروش بیشتر به ان نیاز دارد . فروش در اکثر موارد یک فرآیند دوسویه است و فروشنده نیاز به دانش وسیع در حوزه محصول ، شرکت ، شرکت خریدار ، وضعیت بازار و مخاطب دارد. در این بخش اهمین شناخت مخاطب فروش را بررسی می کنیم. مقاله های بیشتر در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا (دناکو) موجود است.

طرز رفتار فروشنده

طرز رفتار فروشنده در تاثیر گذاری بر مخاطب و میزان فروش بسیار تاثیر گذار است . اگر شما قصد دارید فروشنده حرفه ای شوید دانستن اصول رفتاری بازایاب و فروشنده برای شما بسیار مفید است . آیا می دانید نکات موثر در رفتار فروشنده کدامند ؟ آیا از اصول رفتاری ویزیتوری و بازاریابی حرفه ای آگاه هستید ؟ جواب این سوالات را در زیر مطالعه بفرمایید. مقاله های بیشتر ر بخش آموزش بازاریابی وب سایت دلیران دنا (دناکو) مطالعه بفرمایید.

روش پیش‌ بینی فروش

چگونه می توان فروش آینده شرکت را پیش بینی کرد و این پیش بینی فروش چه تاثیری بر عملکرد کلی شرکت می گذارد ؟ تا چه حد با روش های پیش بینی فروش آشنا هستید ؟ این مقاله به شما کمک می کند تا با روش های پیش بینی فروش آشنا شوید و مسیرآینده شرکت خود را به درستی انتخاب نمایید. مقالات بیشتر در بخش آموزش توسعه تجارت دلیران دنا برای شما فراهم شده است .

پرسش‌های هدفمند فروش

چگونه می توان با پرسش های هدف مند فروش میزان واقعی فروش را افزایش داد ؟ چه سوالی بپرسیم و چگونه بپرسیم و چگونه جواب دهیم. نکاتی که برای هر فروشنده ای لازم است. در این مقاله می توانید این تکنیک را فرابگیرید. مقالات کامل در زمینه بازاریابی و فروش را می توانید در بخش مقالات آموزشی وب سایت دلیران دنا (دناکو) پیدا کنید. پرسش‌های هدفمند و روش یافتن محتوای آن‌ها

آموزش فروش و فروشندگی

آموزش فروش و فروشندگی چقدر برای بازار امروز ضروری است ؟ در این پست درباره اهمیت آموزش برای فروشندگان بحث می کنیم. آموزش فروش و فروشندگی بخشی از آموزش های توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) است و استفاده از آموزش های این سایت در درجه اول به شما توصیه می شود.

هفت تکنیک افزایش فروش بیمه

هفت تکنیک افزایش فروش بیمه کدامند ؟ اگر در صنعت بیمه مشغول غالیت هستید حتما این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانم افزایش فروش بیمه داشته باشم ؟ راه های جذب مشتری بیشتر در بیمه کدامند؟ در این مقاله از سلسله مقالات آموزش بازاریابی و فروش توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این مورد می پردازیم. مقالات بیشتر در بخش آموزش برای شما فراهم شده اند.

تکنیک های موفقیت فروشندگی لباس

تکنیک های موفقیت فروشندگی لباس کدامند ؟ چگونه می توان با رعایت اصول و نکات فروشندگی میزان فروش بوتیک یا مغازه لباس را افزایش داد؟ تکنیک هایی که در این مقاله معرفی می شود لازمه کار فروش لباس و فروشندگی است و با رعایت این نکات می توانید به کار فروش خود رونق دهید.

وظایف کارشناس فروش و بازاریابی کدامند ؟

افزایش فروش رستوران و کافی شاپ

نکات افزایش فروش رستوران و ایجاد محیطی دلچسب تر برای مشتری کدامند ؟ برای داشتن یک رستوران موفق و پر رونق چه چیزی لازم است ؟ چگونه می توان با استفاده از ابزار مدرن رستورانی پر فروش و مطرح را ساخت ؟ ذز این مقاله از بخش آموزش های بازاریابی و فروش توسعه تجارت دلیران دنا (دنا) به بررسی جواب این سولاات می پردازیم. مقالات کامل تر برای گسترش کسب و کار و رستوزان خود را می توانید در بخش آموزش های وب سایت ما دنبال نمایید.

5 نکته برای معرفی محصول در فروش

فروشنده موفق شدن نیاز به دانش و تمرین زیاد دارد و در این مقاله 5 نکته برای معرفی محصول در فروش را از سری مقالات آموزش فروش و بازاریابی توسعه تجارت دلیران دنا برای شما آماده کردیم. مقالات کامل در زمینه آموزش فروش و بازاریابی را می توانید از بخش مقالات آموزش وب سایت تهیه نمایید.

مذاکره فروش محصول

برای فروش محصول نیاز به مذاکره ای که اعتراضات مشتری را پوشش دهد و مزایای محصول را بیان کند وجود دارد. اصول مذاکره فروش محصول برای هر چه بهتر شدن این ارتباط در این بخش آموزش داده شده است. برای هر چه بهتر کردن واخد فروش و بازاریابی خود توصیه می شود علاوه بر این مقاله ، سایر مقاله های واحد آموزش بازاریابی و فروش توسعه تجارت دلیران دنا را مطالعه بفرمایید.

7 مرحله فرآیند فروش

فرآیند فروش مراحل ساده ای دارد ولی به کارگیری آنها می تواند بسیار سخت باشد و نیازمند تکرار و تمرین زیاد است. هفت مرحله فرآیند فروش به شما کمک می کند تا فروش را به صورت سلسله مراتب آسان و با دید همه جانبه نسبت به مشتری ، محصول و فروش شرکت به کار گیرید. در بخش مقالات آموزش سایت دلیران دنا (دناکو) شما دسترسی به تمامی مقالات آموزش فروش و بازاریابی دارید. در این بخش مقاله فرآیند فروش را برای شما آماده کرده ایم.

فروش مشاوره ای

فروش مشاوره ای روشی جالب برای فروش محصولات و خدمات است. در تقابل با فروش مشاوره ای ، فروش محصول محور قرار دارد. در فروش محصول محور انرژی و زمان فروش صرف توضیح در مورد محصول و ویژگی های آن برای مشتری می شود در حالی که در بحث فروش مشاوره ای به دریافت اطلاعات از مشتری و قرار گرفتن در موضع مشاور مشتری برای برآورده کردن هر چه بهتر نیاز او قرار می گیریم.

در بخش آموزش مشاوره فروش دلیران دنا (دناکو) مقالات جالبی درباره تفاوت این نوع فروش و فروش محصول محور و راهکار های استفاده از آن برای شرکت های تولیدی و خدماتی بیان شده است.

قانون تکرار فروش و جذب مشتریان توصیه‌شده

قانون تکرار فروش چیست ؟ چگونه می توان مشتریان را به تکرار خرید و بازگشت ترغیب کرد ؟ راهکار های تکرار فروش کدامند ؟ با استفاده از قانون تکرار فروش و جذب مشتریان توصیه شده می توانید فروش محصولات و خدمات شرکت خود را افزایش دهید . این مورد یکی از قوانین هفت گانه فروش است.

راهکار نهایی کردن فروش

بعد از انجام پنج اصل اولیه فروش نوبت به نهایی کردن فروش می رسد ؟ چرا باید تکنیک نهایی کردن کردن فروش را انجام دهیم ؟ چگونه می توان با نهایی کردن فروش میزان کلی فروش شرکت را افزایش داد ؟ قانون نهایی کردن فروش چه اهمیتی دارد ؟ جواب این سوالات را در زیر مطالعه نمایید.

پاسخ‌گویی مؤثر  به اعتراضات مشتری برای افزایش فروش

چگونه می توان مشتریان را از طریق ارائه پاسخ های درست به اعتراض های آنان راضی نگه داشت ؟ پاسخ‌گویی مؤثر  به اعتراضات مشتری چه تاثیری در افزایش فروش محصولات و خدمات دارد ؟ راه کارهای مناسب برای پاسخ گویی موثر کدامند ؟ این مقاله شما را در رسیدن به جواب این پرسش ها یاری می کند ؟

افزایش فروش رستوران

ارائه مناسب محصولات برای فروش بهتر

تا چه حد ارائه مناسب محصولات برای فروش بیشتر تاثیر دارد ؟ آیا روش هایی برای ارائه بهینه محصولات و خدمات وجود دارد که به هر چه بیشتر کردن رضایت مشتریان کمک نماید ؟ چگونه می توان از راهکار های متقاعد سازی مشتریان برای افزایش فرو استفاده کرد ؟

تشخیص دقیق نیازهای مشتریان برای فروش بهتر

فروش بهتر و بیشتر محصولات و خدمات دغدغه همیشگی صاحبان کسب و کار و مدیران فروش است. آیا راه کار هایی برا تشخیص دقیق نیازهای مشتریان وجود دارد؟ چگونه می توان از طریق تشخیص نیاز های مشتریان به افزایش فروش شرکت کمک کرد؟ بسیاری از مشتریان وقتی با شما صحبت می‌کنند نمی‌دانند نیازی دارند که برآوردن آن از عهده محصول یا خدمت شما ساخته است. آن‌ها افرادی مردد هستند و صرفا به جمع‌آوری اطلاعات می‌پردازند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت