مشاوره مدیریت و کسب و کار

لیست مقاله بازاریابی و تبلیغات

چه روش هایی برای بازاریابی و تبلیغات وجود دارد ؟ بهترین روش های تبلیغات کدامند ؟ چه توصیه هایی برای موفقیت مدیران بازاریابی وجود دارد ؟ مهم ترین هدف تبلیغات چیست ؟ چه تفاوتی میان روابط عمومی و تبلیغات وجود دارد ؟ چگونه می توان در صنعت تبلیغات پیشتاز بود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

تبلیغات

لیست مقاله بازاریابی و تبلیغات

پادکست؛ بستری برای تبلیغات بازاریابی

درآمدزایی از طریق پادکست به چه شکل است ؟ پادکست چگونه به بستری برای تبلیغات بازاریابی تبدیل شده است ؟ عوامل موثر بر گسترش بازاریابی پادکست چه هستند ؟ آیا پادکست جایگزین رادیو شده است ؟ دلایل اصلی جذابیت پادکست چه هستند ؟ چرا نشان های تجاری بزرگ به سمت تبلیغات پادکستی روی آورده اند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

افزایش اثربخشی بازاریابی پیامکی : اس ام اس تبلیغاتی

افزایش اثربخشی بازاریابی پیامکی یا اس ام اس تبلیغاتی را در این پست توضیح داده ایم. بازاریابی پیامکی از اثربخشی نسبتا بالایی برخوردار است . در این مقاله به بررسی روش های افزایش اثربخشی بازاریابی پیامکی یا اس ام اس تبلیغاتی می پردازیم. درباره اثربخشی بازاریابی و تبلیغات می توانید در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا بیشتر مطالعه بفرمایید.

روش‌های تبلیغات در موبایل

روش‌های تبلیغات در موبایل کدامند ؟ چه مواردی تبلیغات در موبایل را متمایز می‌کند ؟ در تبلیغات موبایلی چه خلاقیت هایی می توان ایجاد کرد ؟ شخصی سازی تبلیغات موبایل به چه شکل است ؟ تبلیغات با موبایل چگونه است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

چند توصیه برای موفقیت مدیران بازاریابی

چند توصیه برای موفقیت مدیران بازاریابی کدامند ؟ مدیران بازاریابی برای موفقیت چه نکاتی را باید رعایت کنند ؟ رمز موفقیت مدیران بازاریابی در چیست ؟ 10 توصیه طلایی برای مدیران بازاریابی کدامند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

بازاریابی آنی

بازاریابی آنی چیست ؟ آیا بازاریابی آنی تنها برای صنایع غذایی و رستوران‌ها کاربرد دارد ؟برای چه نوع کالا و خدماتی کاربرد دارد ؟ استراتژی بازاریابی آنی چیست ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

بازاریابی با موبایل از طریق تاکتیک‌های فشاری

بازاریابی با موبایل از طریق تاکتیک‌های فشاری برای چه مخاطبانی استفاده می شود ؟ تاکتیک های فشاری در بازاریابی با موبایل چه هستند ؟ زمان بندی در این نوع تاکتیک ها چه اهمیتی دارد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

استراتژی بازاریابی موثر؛ فاکتورهای اصلی

چرا بیشتر تلاش های بازاریابی شکست می خورند ؟ فاکتورهای اصلی در استراتژی بازاریابی موثر کدامند ؟ ۶ عنصر اصلی در یک استراتژی بازاریابی موثر چه هستند ؟ یک استراتژی بازاریابی موثر چه ویژگی هایی دارد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

تبلیغات

 

مشتریان اصلی بازاریابی موبایلی

مشتریان اصلی بازاریابی موبایلی چه گروهی هستند ؟ بازاریابی با موبایل، برای چه کالاها و مشتریانی بیشترین اثربخشی را دارد ؟ آیا بازاریابی موبایلی برای محصولات و خدمات مختلف قابل استفاده است ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

لحظه‌های حیاتی در بازاریابی

لحظه‌های حیاتی در بازاریابی چه مفهومی دارند ؟ ۷ ثانیه حیاتی در فرآیند خرید شامل چه مراحلی هستند ؟  اهمیت اولین لحظه حیاتی در بازاریابی محصولات سوپرمارکت در چیست ؟ چگونه در اولین لحظه حیاتی برنده شویم ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

تبلیغات

متفاوت بودن در صنعت تبلیغات با داشتن ایده‌هایی شگفت انگیز

چگونه می توان در دنیای تبلیغات متفاوت بود ؟ آیا متفاوت بودن در صنعت تبلیغات با داشتن ایده‌هایی شگفت انگیز امکان پذیر است ؟ چه روش هایی برای پیشتاز بودن در صنعت تبلیغات وجود دارد ؟ خلاقیت چه اهمیتی در منحصربه فرد بودن دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

تجربیات منحصربه فرد پدر تبلیغات دنیا

دیوید آگیلوی موسس بزرگ ترین شرکت تبلیغاتی دنیا است. کتاب زندگینامه دیوید آگیلوی زندگی پر از فراز و نشیب و مهیج او را به تصویر می کشد. او پدر تبلیغات مدرن است و تا 38 سالگی شغل ثابتی نداشته است. دیوید آگیلوی تجربیات زیبا و منحصر به فردی دارد که بخشی از آن ها در زیر آورده شده است. در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (تجربیات منحصربه فرد پدر تبلیغات دنیا) توضیح داده شده است.

تبلیغات

ارزیابی اثربخشی تبلیغات قبل از اجرا

چه روش هایی برای ارزیابی اثربخشی تبلیغات قبل از اجرا وجود دارد ؟ رایج ترین هدف تبلیغات چیست ؟ انواع تکنیک های سنجش اثربخشی تبلیغات کدامند ؟ چرا سنجش اثربخشی قبل از اکران نوعی مدیریت ریسک در تبلیغات به حساب می‌آید ؟ سنجش اثربخشی قبل از اکران چه مزایایی دارد ؟ چرا آزمون داوری مصرف‌کنندگان، روش ایده‌آلی برای سنجش اثربخشی تبلیغات به نظر می‌رسد ؟

روابط عمومی یا تبلیغات؟

آیا روابط عمومی و تبلیغات مکمل هم هستند ؟ چرا شاهد چرخش بازاریابی تبلیغات محور به سمت بازاریابی روابط عمومی محور هستیم ؟ چرا مردم دیگر برای تبلیغات ارزش قائل نیستند ؟ روابط عمومی چه مزیت هایی نسبت به تبلیغات دارد ؟ روابط عمومی چگونه محصول را معرفی می کند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

 

تبلیغات کم هزینه و موثر برای شروع کسب و کار

تبلیغات کم هزینه و موثر برای شروع کسب و کار کدامند ؟ اگر تازه کسب و کاری را شروع کرده اید و به فکر روش های کم هزینه برای معرفی و تبلیغات کسب و کارتان هستید در این مقاله می توانید روش های تبلیغات کم هزینه و موثر برای شروع کسب و کار را مطالعه نمایید. در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مقالات کامل در زمینه بازاریابی تبلیغات موجود است.

تبلیغات

تبلیغات کسب و کار کوچک با هزینه کم

تبلیغات کسب و کار کوچک با هزینه کم چگونه امکان پذیرا است ؟ اگر قصد تلیغات برای کسب و کار کوچک محلی مانند شرکت کوچک ، مغازه ، بوتیک یا شرکت های کوچک خدماتی محلی را دارید استفاده از تکنیک های کم هزینه بازاریابی و تبلیغات که در این مقاله برای شما نوشته شده است مفید است. مقالات بیشتر در این زمینه را در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه کنید.

اثربخشی تبلیغات موبایلی در مقایسه با سایر روش های تبلیغات

اثربخشی تبلیغات موبایلی نسبتا زیاد است به دلیل ارتباط بسیار شخصی و نزدیکی که با مخاطب برقرار می نماید. در این مقاله اثربخشی تبلیغات موبایلی در مقایسه با سایر روش های تبلیغات را مطالعه نمایید و در صورتی که قصد کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغات موبایلی را دارید در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا می توانید مقالات متعددی در این زمینه پیدا کنید.

موثرترین تبلیغات ایمیلی

موثرترین تبلیغات ایمیلی کدامند ؟ چگونه می توان با استفاده از عبارات مناسب بهره وری و اثربخشی تبلیغات ایمیلی را افزایش داد ؟ در این مقاله به بررسی عبارات ایمیلی مناسب و اثربخش ترین آنها برای بازاریابی ایمیلی می پردازیم. مقالات آموزش های رایگان را می توانید از بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا دنبال نمایید.

تکنیک های روانشناسی در تبلیغات

تکنیک های روانشناسی در تبلیغات کدامند ؟ آیا می دانید از کدام یک از اصول روانشناسی بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود. شرکت های بزرگ عموما از روش های خاصی در تبلیغاتشان استفاده می کنند که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم و مقالات بیشتر درباره بهره وری تبلیغات و واحد بازاریابی و فروش در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا موجود است.

برنامه ریزی تبلیغات موفق

برنامه ریزی تبلیغات موفق چیست و چگونه می تواند به افزایش مشتریان شرکت یا کسب و کار شما منجر شود ؟ در این مقاله درباره روش برنامه ریزی تبلیغات موفق و تاثیر ان بر کسب و کار شما صحبت می شود. شما می توانید در بخش های مختلف وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالب مفیدی درباره توسعه کسب و کار و بازاریابی و فروش شرکتتان مطالعه بفرمایید.

برنامه ریزی تبلیغات موفق چیست و چگونه می تواند به افزایش مشتریان شرکت یا کسب و کار شما منجر شود ؟ در این مقاله درباره روش برنامه ریزی تبلیغات موفق و تاثیر ان بر کسب و کار شما صحبت می شود. شما می توانید در بخش های مختلف وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالب مفیدی درباره توسعه کسب و کار و بازاریابی و فروش شرکتتان مطالعه بفرمایید.

تبلیغات

پیام های تبلیغاتی کم اثر

پیام های تبلیغاتی کم اثر و پر کاربرد کدامند ؟ پیام های تبلیغاتی که برای توسعه بازار استفاده می شود باید برای مخاطب جذابیت داشته باشد و استفاده از پیام های تبلیغاتی تکراری و پر کاربرد که به قولی خز شده اند شاید جذابیت چندانی برای مخاطب نداشته باشد. مقالات بیشتر در این زمینه را در بخش اموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

برترین روش‌های تبلیغاتی

برترین روش‌های تبلیغاتی کدامند ؟ چگونه می توان از میان این همه رسانه تبلیغاتی رسانه مناسبی را نتخاب کرد و پیامی با مفاهیم موثر برای مخاطب فرستاد ؟ در این مقاله در مورد روش های تبلیغاتی موثر بحث میکنیم. مقالات دیگر در زمینه تبلیغات و بازاریابی را می توانید در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه نمایید.

انتخاب از روشهای تبلیغاتی بهینه

بهترین روش های تبلیغاتی کدامند و کدام یک از این روش ها متناسب باشرکت و صنعت شما است ؟ در این مقاله به بررسی روش های تبلیغاتی و شیوه انتخاب یک یا چند روش تبلیغاتی می پردازیم. راه کارهای تبلیغاتی متنوعی برای تبلیغ هست. از چاپ تراکت گرفته تا رزرو بیلبورد، اما سوال اینجاست که بهترین روشهای تبلیغاتی کدامند؟ ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین روشهای تبلیغاتی بپردازیم.

روش های موثر و کم هزینه تبلیغات

روش های موثر و کم هزینه تبلیغات کداند ؟ چگونه می توان با صرف هزینه کم به بهره وری حداکثری و بیشترین تاثیر در مخاطب رسید . روش های بهره وری تبلیغات دلیران دنا در بخش آموزش ها کامل توضیح داده شده است . در این مقاله بیست روش برای تبلیغات کم هزینه و موثر توضیح داده شده است.

تبلیغات مدرن

تبلیغات مدرن می شود و هر روز رسانه جدیدی به بازار می آید با هزینه و بازدهی متفاوت. آشنایی با رسانه های تبلیغات مدرن و شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی ضروری است. رقابت تنها چیزی است که کهنه نمی شود مانند رقابت برای بقا در جنگل در زقابت تبلیغاتی باید شور جنگندگی و رقابت پذیری را داشته باشید و به امید اتفاقی زنده ماندن ننشینید (دلیران دنا). روش های تبلیغات مدرن به عنوان بخشی از آموزش های وب سایت دلیران دنا در زمینه بازاریابی و فروش در این بخش آورده شده است.

تبلیغات

روش های نوین تبلیغات

تبلیغات روز به روز پیچیده تر و چالش برانگیز تر می شود. ایا از اهمیت تبلیغات و روش های نوین تبلیغات آگاهی دارید ؟ در بخش های مختلف وب سایت دلیران دنا به مرور روش های بازاریابی و فروش پرداخته ایم. در این مقاله به بررسی روش های نوین تبلیغاتی و تاثیر آنها بر عملکرد فروش شرکت می پردازیم.

سیستم اطلاعاتی بازاریابی

سیستم اطلاعاتی بازاریابی چیست و چگونه می تواند فرآیند بازاریابی را تحت تاثیر قرار دهد ؟ آیا می دانید چگونه می توان از سیستم های اطلاعاتی برای ارتقای تصمیم گیری های واحد بازاریابی و فروش شرکتتان استفاده نمایید. در این مفاله درباره سیستم های اطلاعاتی بازاریابی و اهمیت آنها در تصمیم گیری های شرکت بحث می کنیم. مقالات دیگر در زمینه بازاریابی و فروش را می توانید در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

استراتژی توسعه بازاریابی

استراتژی توسعه بازاریابی یعنی چه ؟ چگونه می توان با استفاده از داده های تحقیقات بازار به یک استراتژی صحیح برای استراتژی توسعه بازاریابی دست یافت ؟ در این بخش بخ بررسی استراتژی توسعه بازاریابی می پردازیم. مقالات بیشتر در زمینه بازاریابی و فروش را می توانید در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه نمایید.

تبلیغات

استراتژی بازاریابی بهینه و موثر

استراتژی بازاریابی بهینه و موثر باید بر اساس عناصری مانند دانش و پیام و رسانی و …. باشد که در این مقاله به تفصیل درباره استراتژی بازاریابی بهینه و موثر بحث می کنیم. مقالات آموزشی کامل فروش و بازاریابی را در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران مطالعه نمایید. استراتژی بازاریابی بهینه و موثر را در زیر بخوانید.

چالش های بازاریابی در مراحل مختلف کسب و کار

چالش های بازاریابی در مراحل مختلف کسب و کار :  اصول راه اندازی کسب و کار دناکو را مطالعه نمایید. وقتی راجع به رشد یک کسب‌و‌کار صحبت می‌کنیم، باید به تفاوت مراحل مختلفی که یک شرکت از نظر چرخه عمر کسب‌وکار پشت سر می‌گذارد آگاه باشیم، زیرا هر کدام از این مراحل چالش‌های خاص خود را داشته و به استراتژي‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی متفاوتی نیاز دارند. مهم است که بدانید کسب‌وکار شما به‌طور مداوم در حال تغییر است و رشد کسب‌وکارتان با سرعتی یکنواخت همراه نخواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت