مشاوره مدیریت و کسب و کار

خدمات وب سایت توسعه تجارت دلیران

خدمات تحقیق و توسعه ، مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش ، مشاوره کسب و کار در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا تحقیق و توسعه دناکو با هدف تقویت توان اقتصادی و رقابتی شرکت های ایرانی در سال 1395 راه اندازی شد. در دناکو ما بر این باوریم که هر کاری با تلاش و تفکر زیاد قابل دسترسی است. هر شرکت ایرانی توانایی برند شدن در عرصه بین الملل را دارد همانگونه که فرش و پسته و زعفران ایران در دنیا به دلیل کیفیت بالا و قیمت رقابتی حرف برای گفتن دارند.

خدمات وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

در دناکو ما کلیه فعالیت های مرتبط با تحقیق و توسعه و مشاوره مدیریت را برای شرکت های تولیدی و خدماتی انجام می دهیم. لیست این فعالیت ها به شرح زیر است. شما می توانید از بخش سفارش خدمات هر کدام را که تمایل داشتید سفارش دهید.

 

تحقیق و توسعه نوین دناکوتحقیق و توسعه

 

تحقیق و توسعه برای گسترش فناوری و تکنولوژی های کاربردی شرکت ها و صنایع بخشی از فعالیت های پژوهشی دناکو است. با بهره گیری از نیروی متخصص از و با تجربه دانش آموخته بهترین دانشگاه های دولتی ایران تیم تحقیق و توسعه دناکو بر اساس بالاترین استاندارد های تحقیق و توسعه ، پس از مطالعه وضعیت صنعت و رقبا به ارائه بهترین و موثر ترین راهکار های ارتقای تکنولوژی ها و رویه های مناسب شرکت شما می پردازد. اطلاعات کامل تر در بخش تحقیق و توسعه وب سایت دناکو موجود است. در صورت نیاز به مشاوره رایگان در این زمینه فرم مشاوره رایگان تحقیق توسعه را از بخش درخواست مشاوره پر و ارسال نمایید.

 

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

مدیریت تکنولوژی در دناکومدیریت تکنولوژی

 

تکنولوژی نو نیاز داریم. تکنولوژی باید در مسیر توسعه شرکت ها و افزایش سود آوریسازمان باشد. تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه های IT و الکترونیک نیاز اولیه برای رشد و بقای سازمان ها است. در دناکو با تسلط بر مبانی مدیریت تکنولوژی ، هدف ما بالا بردن قدرت شرکت شما در عرصه رقابت ملی و بین المللی است. با یک مشاوره رایگان ساده می توانید از وسعت خدمات ارائه شده دناکو و کیفیت آنها آگاهی پیدا کنید. همین امروز در خواست مشاوره رایگان از صفحه مربوطه دهید.

 

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

 

تحقیقات بازاریابی و بازار دناکوتحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی لازمه بخش فروش و توسعه برند شرکت است. ما می توانیم بر اساس علم و تجربه بهترین و دقیق ترین تحقیقات بازاریابی را برای شما فراهم کنیم . اگر نیاز به کشف بازار های جدید ، پیدا کردن محصولات مناسب برای بازارهای فعلی ، گسترش بازار های فعلی ، پیدا کردن نیاز مصرف کنندگان هستید راه حل شما شرکت دناکو است. در دناکو با توجه به تحصیلات آکادمیک افراد و سابقه ای که در بازار های ملی داریم می توانیم نتایجی به شما بدهیم که اساس رشد و رونق کسب و کارتان باشد. فقط با یک تماس شروع کنید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

مشاوره منابع انسانیمدیریت منابع انسانی

سرمایه انسانی مهم ترین و با ارزش ترین سرمایه هر شرکت امروزی است. نیروی انسانی خوب و خبره کمک می کند تا شرکت در مسیرش به سوی اهداف ثابت قدم باشد و راحت تر با موانع مواجه شود. شرکت پژوهش و گسترش دناکو کمک می کند تا شرکت شما اولاً نیروی کار بسیار خبره و متناسب با شرکت شما جذب شود و ثانیاً نیروی کار آموزش های لازم را ببیند و با حداکثر کارایی برای شرکت کار کند. از بخش اطلاعات بیشتر این مطلب را دنبال نمایید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

برنامه ریزی استراتژیک دناکوبرنامه ریزی استراتژیک

چند بار تا الان با عبارت نقاط قوت ، نقاط ضعف ، فرصت ها و تهدیدها روبرو شده اید. چهار عبارت ساده که تجزیه و تحلیل آنها هرچند ممکن است در نگاه اول بدیهی برسد ، فرایند پیچیده ای است که سرنوشت شرکت شما را رقم می زند . برنامه ریزی استراتژیک دناکو همان چهار جمله معروف مورد بررسی قرار می دهد با تجزیه و تحلیل بسیار جامع و دقیق. نتایج این تجزیه و تحلیل swot منجر به ارائه برنامه ریزی دقیق برای جرکت شرکت شما به سوی پیشرفت و موفقیت است. راه رشد در برنامه ریزی مشخص می شود.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

طرح کسبو و کار و بیزنس پلنمشاوره طرح کسب و کار

در یک طرح کسب و کار خوب مدل تجارت و کسب درآمد ، برنامه ریزی نیروی انسانی ، مطالعه رقیبان ، هدف طرح ، نمودار های برنامه ریزی و مالی و طرح های بازار سنجی و بازاریابی و فروش را مشخص می کند. لازمه شروع هر کسب و کار داشتن یک طرح تجاری خوب است. طرح تجاری که دناکو برای تجارت شما تهیه می کند تمامی اجزای یک طرح کسب و کار استاندارد را داراست. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بخش تدوین طرح کسب و کار را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

مشاوره بازاریابی و مشاوره بازار دناکومشاوره بازاریابی و تبلیغات

اهمیت بازاریابی و تبلیغات به اندازه ایست که بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا بین 30درصد تا 70 درصد سود سالیانه خود را صرف این بخش می کنند. میلیارد ها دلار هزینه طراحی و اجرای طرح های بازاریابی و تبلیغاتی کمپانی های بزرگ دنیا هر ساله می شود. این باعث شده است که در کوچکترین دهکده های کوچگترین کشور های جهان نام این برند ها آشنا باشد. بازاریابی دناکو دو عنصر بهره وری و اثربخشی را لحاظ می کند به این معنی که چگونه با کمترین هزینه بالاترین سطح اثربخشی را بوجود بیاوریم. بهره وری با در نظر گرفتن میزان هزینه هر یک از بخش های بازاریابی به نسبت به کارایی آن بدست می آید. ما این کار را به بهترین شکل انجام می دهیم. برای اطلاعات بیشتر وارد این بخش شوید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

برندسازی و مدیریت برند دناکوبرند سازی

برند شما ، نشانه شخصیت شرکت شما است. کاراکتر یک شرکت و افراد آن توسط کاراکتر برندشان شناخته می شود. بحث مدیریت برند و برند سازی برای یک شرکت بسیار جدی است و نمایانگر تمایل شرکت برای حضور بلند مدت در عرصه صنعت و تجارت است. برند شما را می سازیم . از زیر درخواست دهید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

مشاوره فروش و مدیریت فروش دناکومشاوره فروش

سخنان بسیاری در مورد اهمیت فروش وجود دارد که یکی از رسا ترین آنها این است : فرآیند تولید از فروش آغاز می شود. تا زمانی که بازار مناسب برای فروش محصول وجود نداشته باشد تولید آن بی ثمر و زیان ده است. مشاوره فروش دناکو به حداکثری فروش شما و سود و تولید تان کمک می کند. ما کانال های فروش متناسب با شرکت شما را شناسایی و برای نیروی فروش در اختیارتان قرار می دهیم. جزئیات را در بخش مطالعه بیشتر دنبال نمایید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

 

 

تصویر خلاقیت و نوآوری دناکومشاوره خلاقیت و نوآوری

داشتن تیم خلاق و نیروی کار آگاه و نوآور تاثیر به سزایی در رهبریت برند شما در بازار دارد و بسیاری از هزینه های شما را کاهش می دهد. خلاقیت و نوآوری علاوه بر ایجاد محصولات متنوع و جدید به آسان سازی رویه های کاری و دستورالعمل ها ، افزایش راهکار های فروش و کشف بازار های جدید می انجامد. خلاقیت را در سازمان خود با راهنمایی های دناکو پیاده سازی نمایید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

مشاوره سرمایه گزاری پربازدهمشاوره سرمایه گذاری

یک سرمایه گزاری خوب برای شما دو ویژگی اساسی را دارد : ریسک کم ، بازدهی بالا. در واقع بهترین حالت سرمایه گزاری زمانی است که شما اطمینان کامل از بازگشت از سزمایه و سود بالای آن داشته باشید. معمولا سود بانکی که تضمین شده است مبنای قیاس بازدهی سرمایه گزاری است. (مخصوصا در ایران که سود بانکی نسبتا بالا است). سرمایه گزاری خوب باید سودی بالا تر از سود بانکی را تضمین نماید. در دناکو ما با رعایت این دو اصل ، یعنی ریسک کم و بازدهی بالا بهترین گزینه های سرمایه گزاری را به شما معرفی می کنیم.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

 

مشاوره سرمایه گزاری پربازدهمشاوره جذب سرمایه

همیشه سرمایه های لازم برای تاسیس و گسترش شرکت در دسترس نیست. با مدیریت درست می توان این سرمایه ضروری برای رشد شرکت را از منابع آن تامین کرد. در دناکو ما برای شما طرح های جذب سرمایه شامل سرمایه گزاران خصوصی و وام ها و …. را تهیه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه وارد بخش مربوطه شوید.

مطالعه بیشتر سفارش تجقیق و توسعه درخواست مشاوره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت