مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

درس‌هایی ساده برای شادکاری

درس هایی ساده برای شادکاری کدامند ؟ چه راه هایی برای شادتر زیستن وجود دارد ؟ سبک زندگی چه تاثیری بر احساس شادی افراد دارد ؟ برای شادکاری چه اصولی را باید رعایت کرد ؟ شاد زیستن چه اثراتی در زندگی دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

 

درس‌هایی ساده برای شادکاری

 

• به رویاهایتان احترام بگذارید

این خیلی مهم است که به رویاهایتان افتخار کنید و بکوشید آنها را تحقق بخشید. پس از هر فرصتی در محل کار برای پیشبرد آنها و تبدیل‌شان به واقعیت استفاده کنید، به‌ویژه تا زمانی که سالم و تندرست هستید. سلامتی نعمتی است که فقط وقتی به‌طور کامل قدرش را می‌دانید که از دستش داده‌اید.

• از دغدغه‌ها و مشغله‌های کاری‌تان بکاهید.

با ساده کردن سبک زندگی و کاستن از دغدغه‌های کاری خود، عرصه را برای گزینه‌های دیگر باز خواهید گذاشت و از زندگی‌تان بیشتر لذت خواهید برد. وقتی برای زندگی و خودتان بیشتر وقت بگذارید، شادتر خواهید شد و فرصت‌های بیشتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

• برای زندگی و احساسات خود ارزش قائل شوید

شما نمی‌توانید در محل کارتان واکنش‌های دیگران را کنترل کنید. حتی آنها در وهله اول ممکن است نسبت به سخن گفتن شما درباره احساسات‌تان واکنش بد و تمسخرآمیز نشان دهند، اما در نهایت بیان احساسات از سوی شما، رابطه‌تان با دیگران را به سمت و سویی جدید و سالم‌تر هدایت می‌کند. شاید هم ارتباط‌های ناسالم و بی‌مورد شما را با دیگران متوقف ‌سازد. در هر صورت شما برنده خواهید بود.

آری، زندگی انسان‌ها مانند قرار گرفتن آنها در اقیانوس بیکران است. برخی فقط به شنا کردن می‌پردازند و برخی دیگر، دل به دریا زده و به افق‌های دوردست می‌رسند و با کنکاش در سواحل دوردست، رویاهایشان را دنبال کرده و چیزهای بسیار کشف خواهند کرد. همه ما مسیرهای مختلفی را پشت سر گذاشته و چیزهای بسیار از خود باقی گذاشته‌ایم. اما باید بدانیم همه اینها در مقایسه با دریای نهفته در درون ما که همان گوهر ناب و بی‌نظیر ماست، مانند قطره‌ای ناچیز است.

پس می‌توانیم، با هویدا ساختن گوهر درون‌مان، همه چیز را تغییر دهیم و به هر آنچه می‌خواهیم دست یابیم. استعدادها و دلبستگی‌های انسان مانند هر چیز دیگری در طبیعت دستخوش تغییر و تحول می‌شود و شکل‌های گوناگون به خود می‌گیرد. هر کدام از ما به عنوان یک شخص رویاهای متفاوتی را دنبال می‌کنیم و شرایط خاص خود را داریم.

با این همه شناختن رویاهای راستین و فراهم ساختن شرایط لازم برای به واقعیت تبدیل کردن آنها باعث می‌شود ما همان کسی شویم که باید باشیم و هویدا ساختن گوهر درونی می‌تواند به ما در ارتباط با اینکه که هستیم و چه نوع زندگی را باید و می‌توانیم داشته باشیم، حس عمیق‌تری ببخشد.

ما در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. به دنبال آباد سازی ایران عزیز ، توسعه اقتصاد کشور ، افزایش فروش شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی ، افزایش سطح سواد عمومی مدیریت و دانش تجارت و کسب و کار مردم عزیزمان ، توسعه تجارت الکترونیک ، بهبود محیط کسب وکار ، گسترش تحقیق و توسعه ، افزایش کار آفرینی و سطح خلاقیت و نوآوری در سازمان های ایرانی هستیم. مقالاتی که توسط ما نوشته شده اند یا گردآوری شده اند با دقت و وسواس انتخاب شده اند  و موارد کلیدی در توسعه شرکت های ایرانی و ابادنی کشور در نظر گرفته شده اند. شما می توانید تمام این مقالات مطالعه کنید و در نهایت فقط این احساس خوب آموختن علوم مفید را خواهید داشت.

 

شما می توانید از بخش سفارش خدمات ، در زمینه های مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، مشاوره نوآوری و ایده پردازی ، تحقیق و توسعه ، مشاوره منابع انسانی ، مشاوره سرمایه گذاری و خدمات تجارت الکترونیک را سفارش دهید.

 

برای انتشار مجدد مقالات این وب سایت ذکر منابع و درج لینک به سایت ما (توسعه تجارت دلیران دنا) الزامی است.

منابع:

 

نویسنده: کن رابینسون

مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی

کتاب Finding Your Element

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت