مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

سه تکنیک طلایی برای شاد بودن

سه تکنیک طلایی برای شاد بودن چه هستند ؟ چگونه می توان با به کارگیری این سه تکنیک به موفقیت رسید و احساس شادی کرد ؟ چگونه می توان شادکاری را به عنوان یک الگو در نظر گرفت ؟ چه ارتباطی بین شادکاری و بهره وری در محیط کار وجود دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

منابع انسانی

سه تکنیک طلایی برای شاد بودن

همیشه یادگیرنده و مطالعه‌گر باشید:

یکی از راز‌های مهم موفقیت و کامیابی در هر کاری این است که افراد به‌طور پیوسته و خودجوش اقدام به یادگیری و فراگرفتن چیزهای جدید مرتبط با کارشان کنند و بهترین روش برای یادگیری مطالعه است؛ چه به صورت خواندن کتاب و مجله باشد چه به صورت گوش کردن به فایل‌های کتاب‌های صوتی و چه به صورت شرکت در سمینارها و کلاس‌های عمومی و تخصصی.

خود مدیران موفق کسانی هستند که به‌طور مرتب مطالعه می‌کنند و همیشه از خود و دیگران می‌پرسند که در حال مطالعه چه کتابی هستند یا در حال آموختن چه چیز جدیدی هستند. به عبارت دیگر خود مدیران موفق کسانی هستند که مطالعه و یادگیری را به مثابه دوچرخه‌سواری می‌دانند که هر‌گونه توقفی در آن باعث افتادن و سقوط کردن از جایگاه موجود می‌شود.

صحبت کردن در مقابل دیگران را به‌طور مرتب تمرین کنید:

تنها راه داشتن عملکرد خوب در زمینه صحبت کردن برای عموم این است که برای دیگران سخنرانی کنید. با تمرین مستمر سخنرانی در برابر دیگران است که تبدیل به سخنران قابل و مسلطی می‌شوید که دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سخنرانان بزرگ استادان برقراری ارتباط با دیگران و تحت‌تاثیر قرار دادن آنها هستند و می‌توانند خود و دیگران را به سمت موفقیت هدایت کنند.

پس حتما سخن گفتن برای کارکنان و همکاران‌تان را به یکی از اولویت‌های‌تان در محل کار تبدیل کنید چرا که با این کار هم اعتماد به نفس‌تان افزایش پیدا می‌کند و هم دامنه نفوذتان بر دیگران بیشتر و گسترده‌تر می‌شود.

نوشتن هدفمند را تمرین کنید:

شاید شما هم جزو آن دسته از مدیران یا کارمندانی باشید که به صحبت کردن و بیان شفاهی همه چیز علاقه دارند و از نوشتن بیزار هستند، اما باید بدانید که نوشتن جزو اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین ملزومات رهبری و مدیریت موفق محسوب می‌شود. بسیاری از مدیران و رهبران بزرگ دنیا دارای فعالیت‌های گسترده‌ای در عرصه وبلاگ‌نویسی، نگارش کتاب و مقاله یا حتی سرودن شعر هستند.

تحقیقات نشان داده که نوشتن مداوم و هدفمند افراد تاثیر بسزایی در تمرکز افکار و معطوف شدن آنها روی دستیابی به هدف و اولویت‌های کاری‌شان دارد. پس برای اینکه در امر خودمدیریتی موفق باشید حتما دست به قلم ببرید و در مورد موضوعات مختلف بنویسید. اغلب رهبران و مدیران بزرگ تاریخ، نویسندگان زبردستی نیز بوده‌اند که از طریق نوشته‌های خود بر افرادشان و دیگران تاثیر شگرفی گذاشته‌اند.

ما در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. به دنبال آباد سازی ایران عزیز ، توسعه اقتصاد کشور ، افزایش فروش شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی ، افزایش سطح سواد عمومی مدیریت و دانش تجارت و کسب و کار مردم عزیزمان ، توسعه تجارت الکترونیک ، بهبود محیط کسب وکار ، گسترش تحقیق و توسعه ، افزایش کار آفرینی و سطح خلاقیت و نوآوری در سازمان های ایرانی هستیم. مقالاتی که توسط ما نوشته شده اند یا گردآوری شده اند با دقت و وسواس انتخاب شده اند  و موارد کلیدی در توسعه شرکت های ایرانی و ابادنی کشور در نظر گرفته شده اند. شما می توانید تمام این مقالات مطالعه کنید و در نهایت فقط این احساس خوب آموختن علوم مفید را خواهید داشت.

 

شما می توانید از بخش سفارش خدمات ، در زمینه های مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، مشاوره نوآوری و ایده پردازی ، تحقیق و توسعه ، مشاوره منابع انسانی ، مشاوره سرمایه گذاری و خدمات تجارت الکترونیک را سفارش دهید.

 

برای انتشار مجدد مقالات این وب سایت ذکر منابع و درج لینک به سایت ما (توسعه تجارت دلیران دنا) الزامی است.

منابع:

 

نویسنده: کن رابینسون

مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی

کتاب Finding Your Element

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت