مشاوره مدیریت و کسب و کار

شادکاری با مدیریت تایم و سلامتی

شادکاریچه ارتباطی با مدیریت تایم و سلامتی دارد ؟ آیا سلامتی روی شادکاری تاثیر دارد ؟ مدیریت زمان چگونه باعث احساس شادی در کارکنان می شود ؟ کارمندان چگونه می توانند عاشق کار خود باشند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

مشاوره مدیریت

شادکاری با مدیریت تایم و سلامتی

اگر مواظب سلامتی‌تان نباشید او هم مواظب شما نخواهد بود

بعضی‌ها فکر می‌کنند جدی کار کردن به معنای فراموش کردن همه چیز و خود را وقف شغل کردن است و در این میان آنچه را که در اغلب موارد قربانی می‌کنند سلامتشان است. اصل تقویت احساس شادی در محل کار به ما حکم می‌کند که توجه به سلامت جسم و روان، تغذیه مناسب و ورزش کردن از مهم‌ترین اولویت‌های کاری هر کارمند و مدیری محسوب می‌شود، چرا که تا جسم و روح یک فرد سلامت و آماده کار نباشد توقع بهره‌وری و بازدهی بالا داشتن از او بیهوده و گاه محال است.

کارمندی که به سلامتی‌اش بی‌اعتناست خود را در معرض انواع بیماری‌ها و اختلالاتی قرار می‌دهد که تا حد بسیار زیادی توانمندی و بازدهی کاری او را کاهش می‌دهند و مهم‌تر از آن اینکه احساس شادی و مثبت بودن را از او سلب می‌کند. پس اگر می‌خواهید به شادکاری برسید حتما به‌طور مرتب وضعیت سلامتی‌تان را کنترل کنید.

 

*اگر نمی‌توانید عاشق کارتان شوید، طلاقش دهید

یکی از پیش‌نیازهای اصلی و کلیدی موفقیت در هر کاری این است که عاشق آن کار باشید و آن را با کمال میل انجام دهید. البته در این میان نباید خیلی ایده‌آل‌گرایانه و آرمانی برخورد کرد و برای عاشق کاری شدن به دنبال فراهم بودن تمام جنبه‌های آن بود بلکه کافی است برخی از جنبه‌های یک کار را مطلوب و جذاب یافت پس از آن است که دلبستگی به‌کار به تدریج پدیدار خواهد شد.

پس از عاشق کار شدن است که پیشرفت‌های خیره‌کننده و بزرگ انتظارتان را خواهند کشید و بسیاری از غیرممکن‌ها را برای شما امکان‌پذیر خواهد ساخت. کسانی که عاشق کارشان هستند هیچ‌گاه از کار کردن خسته نمی‌شوند، چراکه آن را نه به‌عنوان کار و وظیفه و عامل کسب درآمد و امرار معاش بلکه به‌عنوان ابزاری برای اثبات توانایی‌ها و استعدادهای درونی و هویدا ساختن گوهر درونی خود در نظر می‌گیرند.

ما در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. به دنبال آباد سازی ایران عزیز ، توسعه اقتصاد کشور ، افزایش فروش شرکت های تولیدی و خدماتی داخلی ، افزایش سطح سواد عمومی مدیریت و دانش تجارت و کسب و کار مردم عزیزمان ، توسعه تجارت الکترونیک ، بهبود محیط کسب وکار ، گسترش تحقیق و توسعه ، افزایش کار آفرینی و سطح خلاقیت و نوآوری در سازمان های ایرانی هستیم. مقالاتی که توسط ما نوشته شده اند یا گردآوری شده اند با دقت و وسواس انتخاب شده اند  و موارد کلیدی در توسعه شرکت های ایرانی و ابادنی کشور در نظر گرفته شده اند. شما می توانید تمام این مقالات مطالعه کنید و در نهایت فقط این احساس خوب آموختن علوم مفید را خواهید داشت.

 

شما می توانید از بخش سفارش خدمات ، در زمینه های مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، مشاوره نوآوری و ایده پردازی ، تحقیق و توسعه ، مشاوره منابع انسانی ، مشاوره سرمایه گذاری و خدمات تجارت الکترونیک را سفارش دهید.

 

برای انتشار مجدد مقالات این وب سایت ذکر منابع و درج لینک به سایت ما (توسعه تجارت دلیران دنا) الزامی است.

منابع:

 

نویسنده: کن رابینسون

مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی

کتاب Finding Your Element

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت