مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

لیست مقاله مدیریت فروش

مدیریت فروش چیست ؟ چگونه می توان زمان فروش را مدیریت کرد ؟ مدیریت انرژی فروش چه مفهومی دارد ؟ چه اصولی را در مدیریت فروش باید رعایت کرد ؟ گام های اولیه در فروش کدامند ؟ رمز موفقیت مدیران فروش در چیست ؟ چگونه می توان موفق‌ترین روزهای فروش را در بدترین دوره‌های فروش سال انجام داد ؟ یک تیم فروش موفق باید دارای چه ویژگی هایی  باشد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیریت فروش

لیست مقاله مدیریت فروش

مدیریت انرژی فروش ، زمان فروش

مدیریت انرژی فروش ، زمان فروش برای فرآیند حساس فروش ضروری است . آیا می دانید اگر زمان بسیار کمی برای پرزنت محصول یا خدمات داشته باشید این زمان را چگونه باید صرف نمایید ؟ درباره مدیریت انرژی فروش چه می دانید ؟ جواب این سوالات را در مقاله زیر مطالعه بفرمایید. توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) پیشرو در آموزش فروش و بازاریابی ایران :

گام های اولیه و گام های کاربردی مدیریت فروش

فروش دارای یک سری اصول و رویه ها است که با رعایت این اصول فرایند فروش محصولات و خدمات شرکت افزایش پیدا می کند. گام های اولیه و گام های کاربردی مدیریت فروش که در تیم توسعه تجارت دناکو مورد استفاده قرار می گیرند راهنمای کاملی برای بهینه سازی فرآیند فروش شرکت ها و سازمان هاست.

مدیریت جهانی مشتری و عرضه محصول

مدیریت جهانی مشتری و عرضه محصول نیازمند چه مهارت هایی است ؟ شرکت‌های موفق در زمینه مدیریت مشتری و سیستم عرضه محصول چه ویژگی هایی دارند ؟ معیارهای موفقیت در بازارهای توسعه‌یافته چه هستند ؟ این معیارها در بازارهای در حال توسعه کدامند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

مدیریت فروش

چالش بین مشتری و کارفرما؛ مدیریت ماهرانه

روش های مدیریت ماهرانه چالش بین مشتری و مارفرما چه هستند ؟ کارفرمایان چگونه می توانند روابط خود با مشتریان را بهبود دهند ؟ اگر به عنوان یک کارفرما با مشتریان خود دچار کشمکش هستید، با روش های مدیریت ماهرانه در این مقاله آشنا شوید. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات بیشتری در این زمینه موجود است.

نیروهای فروش؛شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی

رمز موفقیت نیروهای فروش در چیست ؟ آیا شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی ممکن است ؟ شناسایی نیازهایی فراتر از نیازهای واقعی توسط نیروهای فروش به چه روش هایی امکان پذیر است ؟ نیروهای فروش چگونه می توانند مشتریان را به این باور برسانند که نیازهای دیگری هم دارند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی

چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی کدامند ؟ چه عواملی در فروش خرده فروشی موثرند ؟ بهترین زمان برای تبلیغات چه وقتی است ؟ چگونه می توان از شبکه های اجتماعی برای پیدا کردن موقعیت خودتان برای خرید و فروش استفاده کنید ؟ چگونه می توان موفق‌ترین روزهای فروش را در بدترین دوره‌های فروش سال انجام داد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا ( چند تکنیک ساده برای افزایش فروش خرده‌فروشی) مورد بررسی قرار می گیرد.

روش هایی موثر برای سازمان بندی تیم های فروش

موفقیت هر کسب و کاری تا حد زیادی به افراد آن بستگی دارد. کارکنان فروش یکی از مهم ترین بخش های هر سازمانی هستند که در توسعه کسب وکار نقش دارند. اما یک تیم فروش موفق باید دارای چه ویژگی هایی  باشد؟ در این مقاله 9 روش موثر برای سازمان بندی تیم های فروش آورده شده است.

شش اشتباه رایج مدیریتی

هر سازمان و یا شرکتی در طول حیات خود ممکن است با شکست مواجه شود. حتی مدیران با تجربه هم از اشتباه مصون نیستند و ممکن است رویکرد غلطی را اتخاذ کنند.  شش اشتباه رایج مدیریتی وجود دارد که در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا به آن ها می پردازیم.

مهارت ارتباط فروش : فروشنده موفق از این قوانین پیروی می کند

برای افزایش مهارت ارتباط فروش چه کاری لازم است ؟ مهارت فروش مهارت پیچیده ای است ولی از قوانین ساده ای پیروی می کند و با به کارگیری این قوانین برقراری ارتباطات فروش و تمرین زیاد می توانید تبدیل به فروشنده موفق شوید. فروشنده موفق از این قوانین پیروی می کند. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا می توانید مقالات متعددی درباره فروش و بازاریابی مطالعه نمایید.

مدیریت فروش

موفقیت مدیر فروش

موفقیت مدیر فروش چگونه شکل می گیرد ؟ یک مدیر فروش موفق چه نکاتی را باید در رابطه با نیروی کار و بازار رعایت کند؟ در این مقاله درباره روش های موفقیت مدیر فروش و تعالی سازمان فروش بحث می کنیم. مقاله های بازاریابی و فروش را در وب سایت دلیران دنا دنبال نمایید.

مهارت نیروی فروش

برای تقویت مهارت نیروی فروش راهکار هایی در این مقاله ارائه شده است که برای بهره بردن از یک تیم بازاریابی و فروش قوی استفاده از این راهکار های تقویت مهارت نیروی فروش به شما توصیه می شود. مقالات کامل آموزش بازاریابی و فروش در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا برای شما فراهم شده است. مهارت نیروی فروش را در زیر بخوانید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت