مشاوره مدیریت و کسب و کار
  
  

فروش تضمینی

سرمایه گذاری دلیران دنا

لیست مقاله کارآفرینی

کارآفرینی: آیا هدف اصلی کارآفرینان بزرگ از شروع کسب و کار پول بوده است ؟ کارآفرینان موفق چه ویژگی هایی دارند ؟ رمز موفقیت در کارآفرینی چیست ؟ موانع پیش روی کارآفرینان کدامند ؟ کارآفرینان بزرگ موفقیت را به چه قیمتی به دست می آورند ؟ جهانی شدن ورزش چگونه باعث ایجاد فرصت های جدید کارآفرینی می شود ؟ چه رهنمودهایی برای تبدیل ایده‌ها به واقعیت وجود دارد ؟ نقش دولت و دانشگاه‌ها در توسعه کارآفرینی چه می باشد ؟ چه روش هایی برای شناسایی فرصت های کارآفرینی در بازار وجود دارد ؟ آیا سن در کارآفرینی اهمیت دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

کار آفرینی

کارآفرینی

هزینه واقعی کارآفرینی

هزینه واقعی کارآفرینی چیست ؟ کارآفرینان بزرگ موفقیت را به چه قیمتی به دست می آورند ؟ کارآفرینان چه استرس هایی را تحمل می کنند ؟ به چه چالش هایی در زندگی مواجه می شوند ؟ قیمت پنهان کارآفرینی چند است ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

چالش های کارآفرینی در اقتصادهای نوظهور

چالش های کارآفرینی در اقتصادهای نوظهور کدامند ؟ کارآفرینان و سرمایه گذاران در اقتصادهای نوظهور با چه مشکلاتی مواجه می شوند ؟چرا در بازارهای نوظهور مالکیت کسب‌و‌کارهای کوچک رواج زیادی دارد ولی نقش کمی در رشد اقتصادی در سطح منطقه‌ای یا ملی ایفا می‌کند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع را بررسی می کند.

جهانی‌شدن ورزش، زمینه ساز توسعه کارآفرینی

آیا جهانی‌شدن ورزش زمینه ساز توسعه کارآفرینی است ؟ جهانی شدن ورزش چگونه باعث ایجاد فرصت های جدید کارآفرینی می شود ؟ دولت ها چگونه می توانند به توسعه کارآفرینی از طریق جهانی شدن ورزش کمک کنند ؟ این مقاله از ب سایت تسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

اهمیت وقف در توسعه کارآفرینی

اهمیت وقف در توسعه کارآفرینی چیست ؟ وقف چه نقشی در توسعه اکو‌سیستم کارآفرینی دارد ؟ ظرفیت‌های وقف در جهت توسعه اکوسیستم کارآفرینی کدامند ؟ وقف چگونه می‌تواند به عنوان راهگشای بزرگ مسیر توسعه فرهنگ کارآفرینی درایران و منطقه باشد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع را بررسی می کند.

ایده کارآفرینی برای کسب درآمد

از ایده تا کارآفرینی

از شکل گیری ایده تا کارآفرینی چه مراحلی وجود دارد ؟ از رهاسازی خلاقانه یک ایده تا کارآفرینی چگونه عملی می شود ؟ چه رهنمودهایی برای تبدیل ایده‌ها به واقعیت وجود دارد ؟ چهار مرحله برای عملی کردن ایده کدامند ؟ اگر شما هم دوست دارید ایده های خود را عملی کنید این مقاله را تا پایان مطالعه نمائید. در بخش آموزش های توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

کارآفرینی در شرایط جنگ

آیا کارآفرینی در شرایط جنگ ممکن است ؟ کارآفرینان چگونه از درگیری‌ها فرصت می سازند ؟ انگیزه کارآفرینان از ایجاد کسب و کار در شرایط جنگ چیست ؟ رمز موفقیت آنها در این شرایط چیست ؟این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

ایجاد اهداف واقع‌بینانه‌ در کارآفرینی

اهمیت ایجاد اهداف واقع‌بینانه‌ در کارآفرینی چیست ؟ آیا همیشه هدف اصلی در کارآفرینی رسیدن به ثروت بیشتر است ؟ چرا تلاش برای رسیدن به ثروت بیشتر رضایت بخش نیست ؟ چرا باید اهداف واقع بینانه تری انتخاب کرد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا(دناکو) این موضوع بررسی می شود.

روش‌های بهره‌برداری از فرصت‌ها و منابع در کارآفرینی

روش‌های بهره‌برداری از فرصت‌ها و منابع در کارآفرینی کدامند ؟  عوامل موثر در تشخیص و بهره‌برداری از فرصت های کارآفرینی چه هستند ؟ شبکه‌های اجتماعی چه اهمیتی در کارآفرینی دارند ؟ دولت ها چه نقشی در شکل گیری فرهنگ کارآفرینی دارند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

آیا پول مهم ترین انگیزه برای کارآفرینی است؟

آیا پول مهم ترین انگیزه برای کارآفرینی است ؟ آیا هدف اصلی کارآفرینان بزرگ از شروع کسب و کار پول بوده است ؟ چرا کسب پول دلیل کافی برای شروع کسب‌و‌کار نیست ؟ چه دلایل و انگیزه های دیگری برای شروع کسب و کار لازم هستند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

احتیاط؛ یک شرط لازم در کارآفرینی

آیا همیشه سرعت کلید موفقیت در کسب‌و‌کار است ؟ چرا احتیاط یک شرط لازم در کارآفرینی است ؟ چرا کارآفرینان باید استراتژی محتاطانه ای اتخاذ کنند ؟ پنج قانون مهم محتاط بودن چه هستند ؟ محتاط بودن چه مزایایی دارد ؟ اشکال اصلی پیشگام بودن در کارآفرینی چیست ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

موانع کارآفرینی

کارآفرینی، خصوصی‌سازی و بنگاه‌های کوچک و متوسط؛ ارکان اصلی اشتغال

آیا کارآفرینی، خصوصی‌سازی و بنگاه‌های کوچک و متوسط ارکان اصلی اشتغال هستند ؟ هر کدام چه نقشی در ایجاد اشتغال دارند ؟ فلسفه اصلی خصوصی‌سازی چیست ؟ مهم‌ترین دلیلی که در حمایت از آن مطرح می‌شود چه موضوعی است ؟ خصوصی سازی در چه نوع اقتصادهایی حائز اهمیت است ؟ SMEها چگونه به تحریک رشد اقتصادی کمک می کنند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

روش هایی برای محتاطانه عمل کردن در شروع کارآفرینی

چه روش هایی برای محتاطانه عمل کردن در شروع کارآفرینی وجود دارد ؟ چرا باید در آغاز کارآفرینی محتاط باشیم ؟ وجه تمایز کارآفرینان ژاپنی و آمریکایی در چیست ؟ شرکت ها چگونه می توانند در شروع کارآفرینی محتاطانه عمل کنند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

شبکه‌های ارتباطی و نقش آنها در کارآفرینی

شبکه های ارتباطی چه نقشی در کارآفرینی دارند ؟ چگونه شبکه خود را ارزیابی می‌کنید ؟ شبکه  تا چه اندازه باید گسترده باشد ؟ شبکه تا چه حد بایددردسترس باشد ؟ هزینه حفظ یک شبکه چیست ؟ آیا به هزینه زیادی برای حفظ یک شبکه نیاز است ؟ یک شبکه تا چه اندازه قابل اتکاست ؟ آیا همیشه می‌توان به اعضای شبکه خود در ارائه توصیه‌های درست، در زمان مناسب و پیش از وقوع یک بحران تکیه کرد ؟ رد این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران

بررسی رابطه میان قوانین و کارآفرینی

چه ارتباطی بین قوانین و کارآفرینی وجود دارد ؟ آزادی اقتصادی و قوانین چه ارتباطی با هم دارند ؟ فرآیندهایی که یک کارآفرین باید طی کند کدامند ؟ ازادی اقتصادی چه نقشی در کارآفرینی دارد ؟ وضعیت قوانین کارآفرینی در کشورهای پیشرفته به چه شکلی است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا ( بررسی رابطه میان قوانین و کارآفرینی) این موضوع بررسی می شود.

تکنیک هایی برای شروع کارآفرینی در شرایط بحران

آیا شروع کسب و کار در شرایط بحران امکان پذیر است ؟ چه تکنیک هایی برای شروع کارآفرینی در شرایط بحران وجود دارد ؟ برای شروع یک کسب و کار در شرایط بحران چه نکاتی را باید در نظر گرفت ؟ چه راهکارهایی برای کارآفرینی در شرایط رکود اقتصادی وجود دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

هشت ویژگی یک کارآفرین موفق

کارآفرینان موفق چه ویژگی هایی دارند ؟ آیا آنها ذاتا افراد موفقی هستند یا اینکه این ویژگی ها را در خود ایجاد کرده اند ؟ آیا افراد دیگر هم می تواانند این ویژگی ها را در خود به وجود آورند ؟ هشت ویژگی یک کارآفرین موفق در این پست توضیح داده شده است. در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات کامل در این زمینه فراهم شده است.

شراکت در کارآفرینی؛ خوب یا بد؟

شراکت در کارآفرینی؛ خوب است یا بد ؟ آیا در کارآفرینی شریک داشتن خوب است ؟ داشتن یک شریک در کارآفرینی چه مزایایی دارد ؟ یک شریک چه کسی باید باشد ؟ چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ چرا شرکا باید روی مسائل به یک اجماع برسند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

بررسی نقش دولت و دانشگاه‌ها در توسعه کارآفرینی

نقش دولت و دانشگاه‌ها در توسعه کارآفرینی چه می باشد ؟ چرا برخی کشورها، مناطق و شهرها، کارآفرینی بیشتری نسبت به دیگر کشورها دارند ؟ دولت ها چگونه می توانند از کارآفرینان حمایت کنند ؟ دانشگاه‌ها چه کاری می‌توانند انجام دهند تا فارغ‌التحصیلانی را برای سازگاری در این دنیای متغیر تربیت کنند ؟ بهترین روش برای تشویق ریسک‌پذیری دانشجویان چیست ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (بررسی نقش دولت و دانشگاه‌ها در توسعه کارآفرینی) مورد بررسی قرار می گیرد.

کارآفرینی در شرایط بحران

چراکارآفرینی در شرایط بحران یکی از انواع کارآفرینی بادوام خواهد بود ؟ نقش کارآفرینان در شرایط بحران چیست ؟ برای موفقیت و کارآفرینی یک کارآفرین چه دیدی باید داشته باشد ؟ نقش دولت در فراهم کردن فرصت های کسب و کار برای کارآفرینان چیست ؟ نقش منابع انسانی در شرایط بحران در کسب و کارها چیست ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

شناسایی فرصت های کارآفرینی

چگونه می توان فرصت های کارآفرینی را شناسایی کرد ؟ چه روش هایی برای شناسایی فرصت های کارآفرینی در بازار وجود دارد ؟ ویژگی های روان شناختی مشترک کارآفرینان کدامند ؟ اصلی ترین اقدامی که یک کارآفرین باید انجام دهد چیست ؟ چگونه می توان خطاهای کارآفرینان را شناسایی کرد ؟ کشف فرصت های کارآفرینانه شامل چه مواردی است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

اشتباهات کارآفرینان

آیا معدل بالا شرط کارآفرینی است؟

آیا معدل بالا شرط کارآفرینی است ؟ آیا هدف گذاری سیستم آموزشی ما در راستای حمایت از کارآفرینی بوده است ؟ آیا دانش آموزانی که در این سیستم آموزشی بزرگ شده اند می توانند کارآفرینان موفقی شوند ؟ ارزیابی دانش آموزان بر اساس معدل چه پیامدهایی را برای آن ها به همراه دارد ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

آیا بحران اقتصادی مانع کارآفرینی است؟

آیا بحران اقتصادی مانع کارآفرینی است ؟ بحران اقتصادی چه تاثیری بر کارآفرینی دارد ؟ چه عواملی بر کارآفرینی تاثیر دارند ؟ پیش نیاز های کارآفرینی کدامند ؟ مهم ترین مانع بر سر راه کارآفرینان چیست ؟ چرا در کشورهای در حال توسعه تمایل به کارآفرینی کم است ؟ عوامل فردی موثر بر کارآفرینی کدامند ؟ تعداد زنان کارآفرین بیشتر است یا مردان کارآفرین ؟ آینده کارآفرینی چگونه پیش بینی می شود ؟

نقش مهاجران در کارآفرینی

مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا کدامند ؟ مهاجران چه نقشی در کارآفرینی کشورهای مقصد دارند ؟ مهاجران دارای چه مهارت های ویژه ای هستند ؟ چرا مهاجران درکارآفزینی و کسب و کار از شهروندان موفق تر بوده اند ؟ چگونه مهاجران برای کارفرمایان خود در کشورهای مقصد دارای منفعت هستند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (نقش مهاجران در کارآفرینی) مورد بررسی قرار می گیرد.

اهمیت سن در کارآفرینی

بین سن و کارآفرینی چه ارتباطی وجود دارد ؟ میانگین سنی کارآفرینان موفق چند سال است ؟ چرا سن در کارآفرینی اهمیت دارد ؟ سن چه مزایایی در کارآفرینی دارد ؟ میانگین سن کارآفرینان ایالات متحده چند سال است ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا اهمیت سن در کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

رقابت پذیری جهانی برای جذب استعدادهای کارآفرینی

چرا همه کشورها برای جذب استعدادهای کارآفرینی تلاش می کنند ؟ استعدادهای کارآفرینی چگونه باعث تحول سازمان ها می شوند ؟ کشورهای برتر در زمینه سرمایه گذاری روی استعدادهای کارآفزینی کدامند ؟ این کشورها چه امکانات و تسهیلاتی را برای استعدادهای کارآفرینی در نظر گرفته اند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا موضوع رقابت پذیری جهانی برای جذب استعدادهای کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

کارآفرینی سازمانی؛ یک الگوی جدید در عصر رقابت

کارآفرینی سازمانی به چه معناست ؟ کارآفرینی سازمانی چه مزایایی برای سازمان ها دارد ؟  کارآفرینی سازمانی چگونه می تواند باعث تحول در نظام اقتصادی شود ؟ عمده فعالیت های کارآفرینان در سازمان چه می باشند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا کارآفرینی سازمانی؛ یک الگوی جدید در عصر رقابت توضیح داده می شود.

چهار روش برای موفقیت در کارآفرینی

چگونه می توان یک کارآفرین موفق شد ؟ چه روش هایی برای موفقیت در کارافرینی وجود داررد ؟ یک کارآفرین موفق چه ویژگی هایی دارد ؟ چگونه می توان یک کارآفرین متفاوت بود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا این موضوع بررسی می شود.

ایلان ماسک؛ کارآفرینی بسیار جسور

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا است. او یک کارآفرین بسیار جسور و موفق است. با اینکه در دوره ای شرکت تسلا دچار ورشکستگی شد اما ناامید نشد و شرکت های موفق دیگری را راه اندازی کرد. در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا به این موضوع پرداخته شده است.

استرس کارآفرینی را مهار کنید و با جرات گام بردارید

استرس کارآفرینی را مهار کنید و با جرات گام بردارید. اگر اصول کارآفرینی و آموزش های موجود در وبسایت توسعه تجارت دلیران دنا را مطالعه نمایید به احتمال زیاد کارآفرین موفقی  خواهید شد. در این مقاله روش مهار استرس کارآفرینی و افزایش شجاعت و قدرت حرکت در مسیر کارآفرینی برای شما فراهم شده است.

کار آفرینی

B2B در کارآفرینی : توسعه کسب و کار بوسیله مدل B2B

نقش B2B در کارآفرینی چیست ؟ توسعه کسب و کار بوسیله مدل B2B چگونه امکان پذیر است. در بخش آموزش تجارت و روش های توسعه کسب و کار وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا آموزش های کامل در این زمینه ارائه شده است. در این مقاله B2B در کارآفرینی : توسعه کسب و کار بوسیله مدل B2B  را مطالعه کنید.

ایده کارآفرینی برای کسب درآمد

ایده کارآفرینی برای کسب درآمد چی سراغ دارین ؟ میشه یک ایده ناب کارآفرینی برای موفقت حتمی و جلوگیری از شکست معرفی کنین ؟ ایده های ناب کارآفرینی و موفقیت در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا برای شما آماده شده است اما درا ین پست درباره موفقیت یا شکست ایده های کارآفرینی توضیح داده شده است.

ریسک پذیری کارآفرینی

چگونه کارآفرینان ریسک می‌کنند و تصمیم می‌گیرند؟ ریسک پذیری کارآفرینی با چه شرایطی صحیح است و چگونه می توان ریسک معقول و متناسب برای ایجاد کسب و کار را انجام داد. مقالات متعدد درباره شرایط بهبود کارآفرینی ، شروع کسب و کار و رسیدن به موفقیت مالی در وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا برای شما فراهم شده است. این مقاله درباره ریسک پذیری کارآفرینی را از دست ندهید.

100 پند کارآفرینی : بهترین توصیه های بهترین کارآفرینان

100 پند کارآفرینی : بهترین کارآفرینان جهان را می شناسید ؟ آیا به نظر شما توصیه های آنها می تواند برای کسب و کار کارآفرینی و زندگی شخصی شما مفید باشد ؟  100 حمله از 100 کارآفرین به عنوان 100 پند در این مقاله برای شما آماده شده است. با خواندن این متون و به کار بستن آنها می توانید کسب و کارتان را متحول نمایید. مقالات دیگر وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا را از دست ندهید.

موانع کارآفرینی

موانع کارآفرینی جه هستند و چگونه می توان بر موانع کار آفرینی برای موفقیت در بازار ایران غلبه کرد ؟ راه کار های موفقیت در کارآفرینی چیست ؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم. مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در کارآفرینی ، طرح های توجیهی ، یازاریابی و فروش شرکت های نوپا را می توانید در بخش آموزش های وب سایت دلیران دنا (دناکو) مطالعه کنید.

رویای کسب‌وکارتان به کابوس تبدیل نشود

آیا رویای داشتن کسب و کار خودتان را دارید ؟ چه کاری باید کرد تا رویای کسب‌وکارتان به کابوس تبدیل نشود ؟ چهار دلیل که باعث می شود افراد رویای داشتن کسب و کار داشته باشند، کدامند ؟ مالکیت کسب و کار با چه چالش هایی همراه است ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع را بررسی می کند.

ساخت اپلیکیشن همه مشکلات استارت‌آپ‌ها را حل نمی‌کند

چرا ساخت اپلیکیشن همه مشکلات استارت‌آپ‌ها را حل نمی‌کند ؟ چرا کسب‌وکارها نمی‌توانند تنها با ساخت اپلیکیشن رشد کنند و موفق شوند ؟ چه موانعی بر سر راه معرفی یک اپلیکیشن وجود دارد ؟ چه راهکارهایی برای ساخت و معرفی یک اپلیکیشن به بازار وجود دارد ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

کار آفرینی

کارآفرینان چگونه ریسک می‌کنند؟

کارآفرینان چگونه ریسک می‌کنند ؟ چگونه تصمیم می گیرند ؟ جرا در کارآفرینی ریسک کردن دارای اهمیت است ؟ کارآفرینان موفق چه ویژگی هایی دارند ؟ هفت اصل  موثر در ایجاد چارچوب درست ذهنی برای کارآفرینی کدامند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

کارآفرینی به واسطه تملک

بخش اول کارآفرینی به واسطه تملک چه مفهومی دارد ؟ این نوع کارآفرینی چه مزیت هایی دارد ؟ چه معایبی دارد ؟ برای موفقیت در این نوع کارآفرینی چه نوع مهارت هایی لازم است ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

کارآفرینی به واسطه تملک

بخش دوم جست‌وجوهای تملک یک کسب‌وکار در چه بازه زمانی باید انجام شود ؟ مناسب ترین روش برای افزایش سرمایه کافی برای هزینه‌های واقعی و هزینه زندگی در طول زمان جستجو چیست ؟ چه نوع کسب و کارهایی برای خرید و تملک مناسب تر هستند ؟ چرا استارت‌آپ‌هایی که به سرعت در حال رشدند و فرصت‌های پرریسک، برای تملک مناسب نیستند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

کارآفرینی به واسطه تملک

بخش سوم در کارآفرینی به واسطه تملک ارزیابی اولیه شامل چه اقداماتی است ؟ در مذاکره روی یک معامله چه نکاتی را باید مدنظر داشت ؟ رهبری سازمان پس از بسته شدن معامله چه اقداماتی باید انجام دهد ؟ وظایف چهارگانه او چه هستند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

مشکلات ساختاری تدریس کارآفرینی

مشکلات ساختاری تدریس کارآفرینی کدامند ؟ آیا آموزش کارآفرینی نتیجه می‌دهد ؟ چرا آموزش کارآفرینی در کلاس فایده چندانی ندارد ؟ چه مهارت هایی باید به دانشجویان کارآفرینی آموزش داده شود ؟ در این مقاله از وب سایت تسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

کار آفرینی

کارآفرینان موفق هیچ تفاوتی با بقیه ما ندارند

کارآفرینان موفق هیچ تفاوتی با بقیه ما ندارند. هیچ ویژگی خاصی به عنوان یک ویژگی خاص یک کارآفرین ایده آل وجود ندارد. آنها مثل همه افراد دارای طیف متنوعی از ویژگی های شخصیتی را دارند. کارآفرینان موفق درست شبیه شما هستند! در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

شانس؛ بخشی از حیات یک کارآفرین

آیا شانس، بخشی از حیات یک کارآفرین است ؟ آیا شانس در موفقیت یا شکست کارآفرینان نقش دارد ؟ آیا کارآفرینان بزرگ به شانس اعتقاد دارند ؟ شانس چگونه باعث موفقیت یا شکست یک کارآفرین می شود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

 کارآفرینان بیشتر در معرض فرسودگی شغلی قرار دارند

چرا کارآفرینان بیشتر در معرض فرسودگی شغلی قرار دارند ؟ عوامل موثر در فرسودگی شغلی بین کارآفرینان چه هستند ؟ چه ارتباطی بین اشتیاق و فرسودگی شغلی وجود دارد ؟ چرا در کارآفرینی اشتیاق را یک شمشیر دولبه در نظر می گیرند ؟ اهمیت طرز تفکر منعطف در کارآفرینی چیست ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

پنج تکنیک برای شروع یک کسب‌وکار

همیشه شروع هرکاری با استرس و هیجان همراه است. کارآفرینان جوان هم به دلیل نداشتن تجربه از این قاعده مستثنی نیستند و نیاز به راهنمایی دارند.در این مقاله نکاتی برای راه اندازی کسب موفق آورده شده است. پنج تکنیک برای شروع کسب و کار کدامند ؟ ؟ در بخش آموزش های وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) مقالات بیشتری در این زمینه موجود است.

کارآفرینان باید ترس را در تصمیم هایشان شرکت دهند

چرا بسیاری از کارآفرینان زیاد ریسک می‌کنند ؟ چرا کارآفرینان باید ترس را در تصمیم هایشان شرکت دهند ؟ چرا ترس‌ها باید در فرآیند تصمیم‌گیری‌ شرکت داده شود ؟ ترس چگونه باعث بهبود کیفیت تصمیم گیری می شود ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع بررسی می شود.

 

نقش ترس در موفقیت کارآفرینان

نقش ترس در موفقیت کارآفرینان چیست ؟  کارآفرینان چگونه می‌توانند به ترس از شکست خود واکنش نشان دهند ؟ ترس چه کمکی به موفقیت کارآفرینان می‌کند ؟ چهار استراتژی که کارآفرینان را قادر می‌سازد نسبت به تاثیرات مثبت هراس از شکست نگاهی مثبت داشته باشند، کدامند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به این موضوع پرداخته می شود.

کار آفرینی

توصیه‌های ۶ زن کارآفرین

زنان کارآفرین در مورد رموز کار و خرد استارت‌آپی‌شان چه توصیه هایی دارند ؟ رمز موفقیت خود را درچه می دانند ؟ چالش های پیش آمده را چگونه مدیریت کردند ؟ از چه روش هایی برای حل مشکلات خود استفاده کردند ؟ در این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

احتیاط کار آفرینی : برای شروع به سیم اول بزنید !

احتیاط کار آفرینی : برای شروع به سیم اول بزنید ! اگر قصد شروع یک کسب و کار جدید دارید احتیاط را سرلوحه کار خود قرار دهید. لازم است تردید معقول برای هر حرکت های مهم در شروع داشته باشید و با دانش و ریسک مناسب به حرکت ادامه دهید. در مقالات توسعه تجارت دلیران درباره کارآفرینی و موفقیت در این زمینه توضیح داده شده است.

اشتباهات کارآفرینان

اشتباهات کارآفرینان کدامند ؟ اگر قصد کارآفرینی در ایران را دارید بهتر است مشکلات و اشتباهات پیش روی کارآفرینان که در این مقاله به آنها اشاره شده است را مطالعه بفرمایید. مقالات دیگر در زمینه کارآفرینی به همراه طرح های توجیهی و آموزش کارآفرین موفق بودن را در بخش مقالات وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا مطالعه بفرمایید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت