مشاوره مدیریت و کسب و کار

۱۰ نشانه آمادگی برای ارتقای شغلی

۱۰ نشانه آمادگی برای ارتقای شغلی کدامند ؟ آمادگی برای ارتقای شغلی چه نشانه هایی دارد ؟ کارمندان برای آمادگی شغلی در چه زمینه هایی باید آمادگی داشته باشند ؟ این مقاله از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو) به بررسی این موضوع می پردازد.

استخدام

۱۰ نشانه آمادگی برای ارتقای شغلی

۱۰ نشانه که آمادگی تو برای ارتقای شغلی را نشان می‌دهند از این قرارند (ارتقا می‌تواند درون‌سازمانی یا برون‌سازمانی باشد):

۱. شغلت تو را به چالش نمی‌کشد. به قدری در کارت مهارت داری که می‌توانی با چشم‌ بسته انجامش دهی.

۲. برای انجام کارها، راه‌ها و ایده‌های بهتری به ذهنت می‌رسد، اما احساس می‌کنی نباید به مدیرت پیشنهاد دهی چون ممکن است برای ایده‌هایت ارزش قائل نباشد.

۳. مطمئنی که در یک جایگاه شغلی بالاتر، می‌توانی تاثیر بیشتری بر موفقیت سازمان بگذاری.

۴. استعدادهایی داری که اگر آزادی عمل و اختیارات بیشتری داشتی، می‌توانستی از آنها استفاده کنی.

۵. همکارانت به تو رجوع می‌کنند و برای انجام کارهایشان از تو کمک و راهنمایی می‌خواهند، نه فقط به خاطر دانش و مهارتی که داری، بلکه به این دلیل که با روی باز با آنها برخورد می‌کنی.

۶. همه مدیران به جز مدیر خودت، به توانایی و قابلیت‌هایت واقف هستند و از تو تعریف می‌کنند.

۷. تو نسبت به هر اتفاق بد یا خوبی که برای این واحد می‌افتد، احساس مسوولیت می‌کنی و دوست داری تاثیر و نفوذ بیشتری داشته باشی.

۸. همکارانت دائما به تو می‌گویند: «تو واقعا ایده‌های خوبی داری!»

۹. همکاران، مشتریان و سایر مدیران، تو را با مدیرت اشتباه می‌گیرند.

۱۰. به نسبت همتایانت، کار خود را در سطح بالاتری انجام می‌دهی. به دنبال حل طیف وسیع‌تری از مشکلات هستی چون قبلا مشکلات ساده‌تر را حل کرده‌ای و دستاوردهای بسیاری داشته‌ای.

با استفاده از منوی آموزش وب سایت دناکو (دلیران دنا) می توانید به بانک مقالات آموزشی با هزاران مقاله رایگان در زمینه مدیریت ، کسب و کار ، فروش ، موفقیت ، کارآفرینی و  سایر زمینه های کسب و کار دسترسی داشته باشید. مشاوره بازاریابی و فروش ، طراحی سایت ، مشاوره سرمایه گزاری ، تحقیق و توسعه ، طرح کسب و کار و کارآفرینی را می توانید در دناکو دنبال نمایید. ما در دلیران دنا این امکان را برای شما فراهم کردیم تا به کامل ترین علوم روز در زمینه کسب و کار خودتان به آسانی و کاملا رایگان دسترسی داشته باشید.

حرکت خود و شرکتتان را به سمت موفقیت و بزرگی  آغاز کنید. با دلیران همراه شوید .

  • بزرگترین پایگاه مقالات مدیریت و کسب و کار در دلیران دنا
  • بزرگترین شبکه مشاوره کسب و کار و فروش در دلیران دنا
  • سامانه های تخصصی فروش و توسعه تجارت در دلیران دنا

انتشار مجدد مقالات وب سایت دلیران دنا برای گسترش علم مدیریت  و کسب و کار با ذکر منبع (توسعه تجارت دلیران دنا) مجاز است. فروش این مقالات به هر طریقی اکیدا ممنوع است و صرفا انتشار رایگان مقالات دلیران دنا مجاز است.

 

منابع این مقاله :

 

نویسنده: Liz Ryan

مترجم: مریم مرادخانی

وب سایت دنیای اقتصاد

وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا (دناکو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات وب سایت