مشاوره مدیریت و کسب و کار

برندسازی

برندسازیبرند سازی : برند یعنی شخصیت شرکت و محصول. وقتی درباره یک برند مانند مرسدس بنز می شنویم لوگوی این شرکت ، به علامت یک ستاره سه پر در یک دایره را که نماد با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع خودرو است را به یاد می آوریم . طراحی زیبا ، کلاس ، کیفیت ، قیمت بالا ، لاکشری و کیفیت رانندگی در این ماشین احتمالا همزمان با این نام برایمان تداعی می شود.

نام دناکو ، تداعی گر بالاترین سطح تحقیق و توسعه ، بالا ترین سطح بهره وری و کارایی تولید و خدمات ، بالا ترین سطح هنر در دنیا باشد و در این زمینه آماده ایم تا راه درازی را که شرکت هایی مانند مرسدس بنز در بیش از 100 سال طی کرده اند برویم.

دناکو در سه بخش تحقیق و توسعه ، مشاوره مدیریت و توسعه هنر فعالیت می کند. ما نیروی متخصص بسیار توانمند و پر شوری داریم که به شرکت شما کمک می کنند تا برندتان را با توجه به سطح مطلوبیت مورد نیازتان بسازند. اگر نیاز به تحقیق و توسعه برای طراحی محصولات و خدمات جدید باشد ما آماده ایم. اگر نیاز به طراحی و تولیدات گرافیکی باشد ما در بخش توسعه هنر آماده ایم و اگر نیاز به تبلیغات ، بازاریابی و مدیریت فروش باشد ما آماده ایم تا در فرآیند بلند مدت برند شما را به آن نقطه مطلوب برسانیم.

برند سازی دناکو

برند سازی دناکو به شما این امکان را می دهد تا تمامی خدمات مورد نیاز برند خود را از یک منبع تامین نمایید. ما در دناکو با بهره گیری از نیروی خلاق و توانمند هم در زمینه طراحی و نشانه های برند و هم در زمینه تحقیق و توسعه ساخت برند و محصولات و خدمات جدید و هم در زمینه تبلیغات و بازاریابی برای برند شما بهترین روش را به کار می گیریم.

برای شروع این همکاری فرم ثبت سفارش از بخش سفارش خدمات را پر و ارسال نمایید یا با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. امروز بهتر از فرداست برای شروع و فردا بهتر از امروز خواهد بود.

برندسازی دناکو و مدیریت برند

برند دناکو

مفتخریم که یکی از مطرح ترین و شاید قوی ترین برند در زمینه تحقیق و توسعه و مشاوره مدیریت در سطح اینترنت هستیم. یکی از فعالیت های عمده ساخت برند در سطح وب است. ما یک تیم قدرتمند برای تولید محتوا و گرافیک و بهینه سازی وب سایت و محتوا برای موتور های جست و جو را در اختیار داریم.

شما امروز می توانید سفارش خود را در زمینه ساخت برند تحت وب برای ما ارسال نمایید تا خدماتی ممتاز در این زمینه دریافت نمایید. رتبه ما را در گوگل و سایر موتور های جست و جو بررسی نمایید.

برندسازی دناکو

سایر خدمات دناکو :

برای مشاهده سایر خدمات دناکو می توانید به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایید و توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.