مشاوره مدیریت و کسب و کار

مشاوره بازاریابی و فروش

چه کار می توانیم برای شما انجام دهیم

در زمینه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات ، می توانیم از روش های زیر  به افزایش فروش شرکت شما کمک نماییم :

 • تحقیقات بازار و بازاریابی
 • توسعه واحد فروش شما و استراتژی های افزایش فروش
 • آموزش نیروی فروش شما
 • معرفی موثرترین روش های فروش محثولات خاص
 • ایجاد رابطه به تامین کنندگان و مصرف کنندگان مرتبط
 • ایجاد رابطه به شرکت های دیگر برای همکاری
 • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی موفق

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش دناکو : بازاریابی و فروش ، گام پایانی هر تجارت که باید قبل از شروع کار به فکر برنامه ریزی و عملی بودن آن بود. تولید در این دوره و زمانه اولویت دوم را دارد. اگر مشتری و بازار وجود داشته باشد هر چیزی را می توان تولید کرد و سود برد. در دلیران دنا ما این بازار را برای شما فراهم می نماییم.

ارزش های بیشتر خدمات ما

 

مشاوره فروش

سفارش خدمات مشاوره بازاریابی و فروش

ما در دناکو افراد بسیار متخصص و توانمند در زمینه بازاریابی و فروش در اختیار داریم که با هدف ارتقا رقابت پذیری محصولات شما و شرکت شما در بازار ، بر ایجاد سیستم های بازاریابی پویا و کارآمد برای شرکت شما تمرکز دارند. شما می توانید خدمات بازاریابی و فروش دناکو را امروز سفارش دهید و با در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دناکو آغاز حرکت شما به سوی رقابت برنده در بازار امروز ایران است.

فلسفه وجودی شرکت

در بحث بازار یابی توجه به این نکته ضروری است که همواره اصل تولید محصول و فلسفه وجودی شرکت باید مبتنی بر نیاز مشتری و مصرف کننده باشد.

مشاوره بازاریابی و فروش تضمینی دلیران دنا

در دناکو ما نیاز های مشتریان و بازار مصرف کننده را شناسایی و طرح های تبلیغاتی و بازاریابی خود را مبتنی بر این نیاز ها بنا می کنیم. با راهکار های دناکو فرآیندهای سیستماتیک برای طرح ها و برنامه های بازاریابی و فروش در شرکت شما پیاده سازی می شود. در عصر کنونی ، بازاریابی و فروش باید بالا ترین اهمیت را در برنامه های شرکت به خود اختصاص دهد. رقابت با شرکت های بزرگ و بین المللی که سالیانه میلیارد ها دلار هزینه این بخش می کنند کار ساده ای نیست ولی با بهره گیری از نیروی متخصص و توانمند دناکو ما این فرصت را بوجود می آوریم که تمامی ارکان بخش بازاریابی و فروش ، شامل تبلیغات ، قیمت گذاری ، ویژگی بازاریابی محصول ، کانال های بازاریابی و فروش و سایر قسمت ها با اثر بخشی و کارایی بالا برای شرکت شما راه اندازی شوند.

مشاوره بازاریابی و فروش دلیران دنا

اگر قرار بر تبلیغات است ، تبلیغات سه اثر افزایش فروش ، افزایش آگاهی و تغییر گرایشات مصرف کننده را در بر دارد که باید هزینه هایی که برای واسطه های تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، روزنامه و اینترنت و تبلیغات محیطی) می شود به اصطلاح بهره وری بالا داشته باشد. کار ما بهینه سازی تمامی ارکان بازاریابی و فروش شرکت شما ست. از افزایش بهره وری تبلیغاتتان تا یافتن بازار های جدید و بهینه سازی محصولات و بسته بندی برای رقابت در بازار شدیداَ رقابتی امروز.

خدمات تحقیقات بازاریابی و بازار

تحقیقات بازاریابی عبارت است از فرآیند هایی که در آن تولید کننده (محصول یا خدمت) ، مشتری و مصرف کننده نهایی از طریق اطلاعات بازاریابی مرتبط و هماهنگ می شوند. از این اطلاعات بازاریابی برای ارزیابی فرصت ها و تهدید های بازار یابی و بازار های جدید ، تجزیه و تحلیل و تصحیح اطلاعات و عملکرد های بازاریابی فعلی ، پایش عملکرد بازاریابی شرکت و ارتقا سیستم های بازاریابی فعلی استفاده میشود. مجموعه این اطلاعات و ارتباطی که بین تولید کننده و مشتری و مصرف کننده نهایی برقرار می شود تحقیقات بازاریابی را تشکلی می دهند.

در بخش تحقیقات بازار و بازاریابی دناکو (marketing research , market research) ما این کار را به بهترین نحو انجام می دهیم. برای این کار نیاز به نیروی محقق بازار متخصص و رابطه های قوی با بخش های مختلف بازار است که هر دو را در حد اعلا در اختیار داریم و برای مشتریانمان از آنها استفاده می کنیم.

اگر از ما سفارش دهید !

ما امکانات متعددی را درسفارش مشاوره بازاریابی و فروش برای شما فراهم می کنیم :

 • مشاوره و پشتیبانی در تمام زمان قرار داد
 • تحقیقات بازار و بازاریابی گسترده
 • استفاده از داده های بزرگ برای فروش عمومی
 • امکان طراحی شبکه تامین و شبکه فروش
 • امکان طراحی سامانه های فروش تخصصی
 • تضمین امنیت و کیفیت خدمات بازاریابی و فروش
 • تضمین فروش موفق مطابق خواسته های شما
 • امکان برقراری ارتباط با شرکت های مشابه که مشتری ما بودند
 • تبلیغات رایگان در وب سات های وابسته ما
 • امکان طراحی کمپین های تبلیغاتی برای شما
 • امکان مشاوره در بخش بازاریابی و فروش شرکت شما
 • امکان مشاوره اولیه رایگان برای توسعه تجارت شما
 • امکان عقد قرارداد فروش بلند مدت

برای قیمت به توافق می رسیم !

شما فقط نیازتان را مشخص کنید . ما در تمام مراحل مشاوره و خدمات بازاریابی و فروش مبتنی بر نیاز و خواسته شما اقدام می کنیم. ما هم در بخش مشاوره بازاریابی و فروش  و هم در بخش همکاری در فروش و بازاریابی مشاوره دقیق به شما می دهیم و دقیقا همان چیزی که می خواهید که با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم می کنیم.

با ما تماس بگیرید !

قیمت و کیفیت خدمات می تواند متناسب با نیاز شما تغییر کند به همین دلیل اصلا نگران قیمت نباشید.

هر مقدار که از وب سایت توسعه تجارت دلیران دنا سفارش دهید مانند یک سرمایه گذاری در آینده کسب و کارتان است.

این سرمایه گذاری را برای بفای شرکتتان در آینده جده بگیرید

 

خصوصیات برتر تحقیقات بازاریابی ما

باید توجه داشت در بازار داشتن مشتری بسیار مهم تر از تولید است. ما در دلیران دنا ارتباط بین تولید کننده (خدمت و محصول) و مصرف کننده را به بهترین نحو ایجاد می کنیم. اگر این نیاز را در شرکت خود برآورده نمی کنید و شرکتی از بیرون نیز این نیاز برایتان برآورده نمی کند شرکت شما در آستانه یک بحران است. این بحران را جدی بگیرید.

شرکت های تولید پوشاک برتر دنیا و به طور کلی تمامی شرکت های برتر دنیا از نوشیدنی گرفته تا محصولات تکنولوژیک سالیانه میلیارد ها دلار هزینه طراحی و بازاریابی محصولاتشان بر اساس نتایج تحقیقات بازاریابی می کنند. شرکت های ایرانی در صورتی که قصد رقابت با این شرکت ها (حتی در بازار های داخلی) را دارند نیاز به حمایت شرکت های متخصصی مانند دناکو دارند.

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره فروش تخصصی

مشاوره فروش دناکو در تطابق کامل با طرح های بازاریابی و فروش پیشنهاد شده توسط شرکت دناکو برای شما است. اگر قصد جهش در فروش و بازاریابی خود را دارید می توانید سفارش اسن خدمات در دناکو می تواند خیز بلندی برای رسیدن به اهداف شرکت شما باشد.

اهمیت فروش

در طرح های کسب و کار بخشی به نام مدل در آمدی کسب و کار وجود دارد که هسته اصلی و بسیار اساسی طرح است. عمع تمرکز این بخش شیوه درآمد و فروش محصولات و خدمات است. یعنی چگونه پول در می آوریم. ما در دناکو با تیمی توانمند وظیفه فروش محصولات و خدمات شما را در بازار های خاص و عام انجام می دهیم. شیوه های فروش محصولات خاص و عام را آموزش می دهیم و فرآیند فروش شرکت شما را سیستماتیک و بروز می کنیم.

فرآیند فروش مدرن

فرآیند فروش مدرن نیاز مند طراحی سیستم اتوماتیک است که ما به بهترین نحو و با نگرش علمی و کاربردی برای شما طراحی و اجرا می کنیم . فروش نیازمند اصول بازاریابی است. قبل از وارد شده به بحث فروش باید محصول ، خدمت و خود شرکت شما داراری سیستم بازاریابی قوی باشد. تمامی اصول بازار یابی اعم از محصول ، قیمت ، تبلیغات و محل را باید متناسب با بازار و مشتری و از همه مهم تر نیاز های مشتری مطابقت داد.

مشاوره بازاریابی و فروش

مراحل سفارش خدمات مشاوره بازاریابی و فروش

برای سفارش خدمات مشاوره بازاریابی و فروش  ابتدا وارد بخش سفارش و از آنجا وارد بخش سفارش خدمات مشاوره بازاریابی و فروش شوید. فرم خواسته شده ار پر نمایید.

 1. بعد از اینکه فرم طراحی سایت را پر کردید :
 2. ما با شما تماس می گیریم و جزئیات مد نظرتان در زمینه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش را ثبت می نماییم
 3. شیوه پرداخت هزینه و میزان آن برای شما مشخص می شود.
 4. برای پرداخت هزینه ها می توانید از بخش پرداخت آنلاین استفاده نمایید.
 5. مراحل خدمات مشاوره بازاریابی و فروش را شروع می کنیم
 6. در مراحل خدمات مشاوره بازاریابی و فروش از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود
 7. برنامه اولیه فروش و بازاریابی برای بررسی شما ارائه می شود
 8. شما می توانید تمام نکات و تغییرات را از طریق تلفن یا ایمیل و یا حضوری اعلام کنید
 9. برنامه بازاریابی و فروش کامل شده همراه با تغییرات در اختیار شما قرار می گیرد.
 10. پشتیبانی واحد بازاریابی و فروش شما در طول دوره خدمات با ما خواهد بود

 

مشاوره بازاریابی و فروش

سایر خدمات ما

برای مشاهده سایر خدمات دناکو می توانید به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایید و توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.

مشاوره فروش و مشتری مداری

تجارت امروز نیازمند مشتریان وفادار و بلند مدت است. ایجاد راه های ارتباطی دائم با مشتری و آگاهی از نیاز ها ، انتقادات و پیشنهادات و تلاش مستمر برای بهبود خدمت رسانی به مشتریان یک باید در تجارت امروز است. مشتریان وفادار از با ارزش ترین سرمایه های سازمان هستند و بخش مدیریت دناکو به شما این امکان را می دهد تا مشتریان وفادار ، بلند مدت و راضی داشته باشید.

سیستم کار فروش در دناکو از شناسایی نیاز مشتری و مشخصات محصول شروع می شود. برای سفارش و اطلاعات بیشتر از بخش سفارش خدمات دناکو می توانید درخواست خدمات مشاوره و مدیریت را ثبت نمایید.

 

مشاوره فروش : فروش محصولات و خدمات شروع فرآیند کسب و کار شما از دور دوم به بعد است. بعد از این که محصول یا خدمت طراحی و تولید شد فرآیند کسب و کار شما آغاز می شود. شاید تا زمانی محصولات و خدمات سری اول فروخته نشده اند یا مشتری مناسب برای آنها در بازار پیدا نشده است تولید سری دوم کار بیهوده ای باشد. برای همین بالا ترین سطح اهمیت را برای فروش و پیدا کردن مشتری در دناکوقائل هستیم.

مشاوره بازاریابی و فروش
مشاوره بازاریابی و فروش
مشاوره بازاریابی و فروش
طراحی سایت دناکو