مشاوره مدیریت و کسب و کار

مشاوره خلاقیت و نوآوری در سازمان

مشاوره خلاقیت و نوآوری دناکومشاوره خلاقیت و نوآوری در سازمان شما با هدف ایجاد گروه کاری خلاق و سازمانی نوآور توسط دناکو انجام می شود. هدف نهایی استفاده از خلاقیت و نوآوری برای بهبود و بهینه سازی محصولات ، خدمات و رویه های اداری و تولید است که در نهایت منجر به ایجاد مزیت رقابتی سازمان شما می شود.

خلاقیت و نوآوری دناکو

محصول و خدمت شما هر چقدر خوب باشد ، قدرت رقابت با محصولات و خدمات چند سال آینده را نخواهد داشت. سرمایه گزاری های عظیمی که شرکت های تولیدی و خدماتی در سراسر دنیا در بحث های ارتقا محصول ، ارتقا خطوط تولید و بهینه سازی رویه های تولید باعث می شود که هر ساله محصولات جدید ترو متنوع تر و با صرفه تر را به مشتریان ارائه کنند. نیاز مشتریان و مصرف کنندگان امروز که زندگی را شاید مانند یک هیجان و یک ماجراجویی ببینند ایجاب می کند که محصولات جدید تر با امکانات بیشتر با خصوصیات تازه هر سال ارائه شوند. جامعه امروزی نیازمند تنوع و نوآوری است و شرکتی که محصولات و خدمات خود را با آن تطبیق ندهد ضرر خواهد کرد و مشتری و بازارش را از دست خواهد داد.

 

مشاوره خلاقیت و نوآوری دناکو

مشاوره خلاقیت و نوآوری برای فروش

فروش محصولات شما نیازمند برآورده کردن نیاز مشتریان است. در زمینه هایی که محصول نقص دارد و کم تنوع است و نیاز مشتری محصول پر تنوع و طبیعتاَ بی نقص است سهم بازار شما از بین خواهد رفت و در اختیار شرکت هایی قرار خواهد گرفت که این نیاز مصرف کننده را درک کنند و آن را برآورده نمایند.

 

 

آیا می توان خلاقیت و نوآوری را به سازمان اضافه کرد ؟

بله.

می توانیم با همکاری نیروی متخصص دناکو سازمانی خلاق و پویا ، متشکل از نیروی انسانی آگاه و با خلاقیت بالا بوجود بیاوریم. موانع خلاقیت و نوآوری در سازمان را از میان ببریم و زمینه های اتوماتیک شدن فرآیند خلاقیت و نوآوری را بوجود بیاوریم.

می توانیم با کمک دناکو تیم های اختصاصی برای محصولات و خدمات بوجود بیاوریم که هر تیم با توجه به تکنیک ها و روش های خلاقیت و نوآوری در سازمان ، تنها متمرکز بر خلاقیت بخش خودشان باشند و فرآیند خلاقیت و نوآوری به صورت فرآیندی دائمی و اتوماتیک تبدیل شود. تکنیک هایی مانند تریز را در سازمان به کار بگیریم و هر بار مانعی یا رویه ای یا فرآیندی از بروز خلاقیت و نوآوری ممانعت کرد سعی در رفع آن کنیم و سیستمی بوجود بیاوریم که این کار را به صورت اتوماتیک انجام دهد. مشوق هایی برای خلاقیت و نوآوری در سازمان بوجود بیاوریم و افراد را مشتاق به نوآوری و خلاقیت نماییم.

مشاوره خلاقیت و نوآوری دناکو

می توان از نیروی متخصص دناکو در این زمینه کمک گرفت و سازمانی مشتاق ، خلاق ، پویا و نوآور بوجود آورد. امروز می توانید از بخش سفارش ، خدمات مشاوره خلاقیت و نوآوری را سفارش دهید.

سایر خدمات دناکو :

برای مشاهده سایر خدمات دناکو می توانید به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایید و توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.

مشاوره خلاقیت و نوآوری دناکو